Кілька хвилин тому Меркель і Макрон встали і вийшли, почалось найважиливіше. Зеленський і Путін лишились двоє, дивіться що зараз відбувається в Парижі

0

Кілька хвилин тому в Парижі завершилися переговори лідерів країн “нормандської четвірки”.

Тепер почалася зустріч Володимира Зеленського та Володимира Путіна тет-а-тет. Від неї залежатиме дуже багато, в тому числі і те, що буде озвучено ЗМІ за результатами нормандського саміту.

Зустріч “Нормандське четвірки” затягнулася, хоча перед її початком говорилося, що вона не буде довгою. Джерела кажуть, що розмова лідерів “нормандського формату” йшов важко. Багато в чому через Путіна, яка не йшла на компроміси, запропоновані західними партнерами, інформує Діалог.UA.

Передбачається, що основною темою розмов між Путіним і Зеленським стане не тільки Донбас, а й газова тема. Адже недарма в Париж разом з президентом РФ прибули глава “Газпрому” Міллер і міністр енергетики РФ Новак.

І саме, як стверджують джерела, газових питань і стосуватиметься основна частина тет-а-тет першої зустрічі віч-на-віч між Зеленським і Путіним. Потім буде вечеря для обговорення досягнутих домовленостей, після чого відбудеться спільна прес-конференція, де і буде оголошено, про що домовилися лідери “Нормандське четвірки”.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я