Ляшко заявив, кому тест на ковід треба буде робити обов’язково

0

Віктор Ляшко назвав симптоми, при яких потрібно робити аналіз на коронавірус

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко звернувся до українців і порекомендував звертатися до медиків відразу після появи симптомів ГРВІ. Він зазначив, що при ознаках сильного погіршення здоров’я потрібно пройти тестування на коронавірус.

Віктор Ляшко повідомив, що МОЗ в останні дні фіксує зменшення кількості тестувань на COVID-19 в Україні й ще раз нагадав головні симптоми коронавірусу. Про це він розповів на своїй сторінці в Facebook.

“Україна сьогодні в червоному рівні поширення коронавірусної хвороби, тому люди, які мають симптоми гострої респіраторної інфекції, а це: раптовий початок захворювання, лихоманка понад 38 градусів, тривалий кашель, головний біль, біль у м’язах, втрата апетиту, нюху, смаку – це всі підстави для того, щоб звернутися до лікаря і здати зразки на дослідження”, – сказав головний санітарний лікар

Він додав, що у разі відмови у проведенні тестування українці можуть звернутися на гарячу лінію контакт-центру МОЗ за номером: 0800 60 20 19. Оператори в обов’язковому порядку повинні зафіксувати звернення.

“Потужності державних лабораторій дозволяють тестувати всіх, кого направляють лікарі. Не чекайте вдома з симптомами по 5-10 днів! При перших ознаках ГРВІ звертайтеся до свого лікаря та інформуйте його про своє здоров’я”, – додав Ляшко.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я