“Лікарі тягають 10-літрові кисневі балони і хворих.” Як лікують хворих на С0VID19 на Хмельниччині

0

У лікарні Шепетівки, що у Хмельницькій області, хворих з коронавірусною інфекцією в інвалідних візках змушені піднімати сходами, а медикам доводиться носити важкі кисневі балони в руках.

Відповідні знімки з’явились в соцмережах і вже активно обговорюються користувачами. У медичному закладі немає ліфта, що ускладнює транспортування пацієнтів між відділеннями.

Як повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews, у лікарні підтвердили справжність фотографій і наявність такої проблеми, проте докладніше коментувати відмовилися. 

“У свою чергу, голова Національної медичної палати України Сергій Кравченко розповів, що медики поставлені у важкі умови через нестачу фінансування і їм не вистачає засобів захисту”,- йдеться у повідомленні.

За його словами, лікарі змушені носити в руках 10-літрові балони, що є “позаминулим століттям”,  оскільки їх не можна використовувати в приміщенні і зараз у світі користуються мобільним кисневими концентратами. Тобто, медикам не треба вручну регулювати швидкість подачі кисневої суміші. І у лікаря є навіть візки для доставки балону. 

Загрузка...
попередня стаття“Іду вpaнцi дoдoму. Нa пiд’їздi oгoлoшeння: “Дopoгi сусiди! Сьoгoднi пpиблизнo o 9.20 бiля пpoхiднoї двepi…”
наступна статтяЗeлeнcький: Я сьогодні пpивіз з Вeликoї Бpитaнiї 2,5 млpд фунтiв cтepлiнгiв. І я знаю куди ми їх витратимо..