Лукашенко просить світових лідерів терміново звернути увагу на Зеленського

0

Лідер Республіки Білорусь Олександр Лукашенко закликав глав держав-членів співдружності незалежних держав підтримати в Україні діючу владу.

Повідомляє Звістка, із посиланням на replyua.net

Зокрема, стало відомо про те, що президент Білорусії Олександр Лукашенко на саміті СНД, одинадцятого жовтня, заявив: «Не так давно звучала тема щодо української держави. Хочу висловити свою позицію, оскільки, як президент Росії Володимир Путін, а також я сам особисто дуже занурені в цю проблему.

Тому що це у нас відбувається. Говорячи про нову владу в Україні, хотів би і вас закликати підтримати цю владу. Зараз спостерігається така тенденція, що хочуть цю владу згорнути, скрутити, повалити. А ми з вами, незважаючи на все це, повинні розуміти, хто після цього прийде до влади в українській державі ». Можна зробити висновок, що Олександр Лукашенко, говорячи про це, мав на увазі Петра Порошенка, який був головним суперником Володимира Зеленського на президентських виборах.

Варто відзначити, що раніше сьогодні ми вже повідомляли про те, що прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков, під час саміту СНД, відповідаючи на слова Зеленського щодо контролю над кордоні РФ і України, зазначив, що українська сторона не робила жодного пропозиції Москві щодо введення на Донбас миротворчої місії.

Загрузка...
попередня статтяВoнa бyлa тaкa мoлoдa і мuлa, її cьoгoднi ввeчeрi нe cтaлo! Cтpaшнa aвaрiя зaбрaлa мoлoдy жiнкy-мeдuкa (Відео+фото)
наступна статтяЯ не вuтрuмaв бpeхнi: Мapчyк жoрsткo пocтавuв на мicцe Штайнмайєра