Народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко запропонував заборонити роботу громадського транспорту у вихідні дні

0

Народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко запропонував заборонити роботу громадського транспорту у вихідні дні, так як саме громадський транспорт, на його думку, є основним рознощиком інфекції.

З такою пропозицією нардеп звернувся до прем’єр-міністра Денису Шмигаль в Facebook.

“Звертаюся до прем’єр-міністра України Денису Шмигаль. Черговий коронавірусний антирекорд в Україні – 15 331 новий випадок зараження за добу – свідчить про неефективність прийнятих урядом заходів. Якщо ми хочемо поліпшити ситуацію, то на” карантин вихідного дня “необхідно закривати не тільки розважальну сферу і сферу послуг. Головне на вихідні дні обмежити роботу громадського транспорту “, – написав Тищенко.

На його думку, саме в громадському транспорті пасажири найбільше контактують між собою, при цьому, не дотримуються соціальну дистанцію.

“Оскільки це не робочі дні, то і гострої необхідності у більшості українців їхати кудись немає. Не обов’язково їхати через все місто. Можна обмежитися прогулянками поблизу будинку. А для тих українців, які змушені працювати у вихідні дні, зобов’язати їх роботодавців організувати підвезення співробітників до роботи “, – запропонував народний депутат.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я