Нaстaв цей день! Пyтiн сьогодні прийняв рішення по Україні

0

Загострення конфлікту на Донбасі – це спроба прискорити то, на що вже дав принципову згоду Володимир Путін. Мова про введення в ОРДЛО миротворців з подальшим поверненням територій під контроль Києва.

Про  пише  «Діалог.UA».

Російський військовий аналітик Ель Мюрид, який підтримав свого часу окупацію Донбасу, висунув думку про загострення конфлікту і спрогнозував наслідки.

Він звернув увагу на серйозні бої під окупованій Горлівкою. На його думку, мета ВСУ там – захоплення висот навколо міста, які зроблять безперспективною його оборону.

В новом интервью для UKRLIFE.TV политический и военный эксперт Алексей Арестович представил своё мнение касательно убийства Арсена Павлова «Моторолы», реинтеграции Донбасса, «бесконечном» Минском процессе, новой партии «Национальный корпус», политическом популизме, ядерных державах, легализации оружия, обострении конфликта в Сирии и другом.

«Путин принял 100% решение о возврате отдельных районов Луганской и Донецкой областей обратно в состав Украины плюс в особом статусе. Пока это является рамочным политическим процессом с точки зрения России. А есть идеалисты, которые пошли на эту войну из идеалов «русской весны». Их всех убьют. Мы с вами говорили в прошлую передачу «по свежим следам» убийства Жилина. Я тогда сказал, что будут убивать следующих. Вот убит «Моторола», – подчеркнул Алексей Арестович.

Це дозволить Об’єднаним силам вийти на Дебальцево і трасу постачання в Донецьку. Він висловив упевненість, що дане загострення є одним з етапів повернення Донбасу під контроль Києва.

«Питання в цілому вирішене. Зрозумілий і механізм: через введення на його територію миротворчого контингенту ООН з подальшою реалізацією югославського сценарію.

Путін вже дав принципову згоду, повернути назад свої слова йому буде проблематично. Та й не стане він цього робити: Донбас для нього – чемодан без ручки, політичну мету його утримання Путін досягти не зміг », – підкреслив Мюрид, уточнивши, що Кремль розв’язав цю війну, щоб виторгувати собі Крим.

«Донбаський конфлікт мав демонструвати європейцям загрози українського транзиту, змушуючи їх погоджуватися на обхідні маршрути Південного і Північного потоку. Однак Європа не купилася на цей вкрай грубий шантаж », – підкреслив експерт.

З його слів, той, хто програв на всіх фронтах Путін явно готовий остаточно «кинути» Донбас, але поки зволікає, щоб зберегти обличчя.

«Йому не можна просто так скинути цей актив, потрібно поторгуватися, та й стратегічний відступ, як відомо, виглядає нехай як драп, але драп мужній», – пояснив військовий експерт, додавши, що загострення в ОРДЛО – це спроба підштовхнути його нарешті до припинення агресії…

Загрузка...