Нe тiлькu Укpaїнa а i вecь cвiт зaнeпoкоєнuй нiчнuм вчuнкoм Зeлeнcькoгo

0

Верховна Рада України і Офіс президента пізно ввечері 4 жовтня анонсували погодження з Росією позицію щодо підготовки законопроєкту про особливий статус деяких районів Донбасу, передбачений так званою формулою Штайнмаєра.

Про це повідомив глава комітету Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва (фракція «Слуга народу») Богдан Яременко.

«Готувати буде Верховна Рада України. Немає жодних сумнівів, що оточення президента, його радники, співробітники Офісу президента будуть задіяні в цій роботі, оскільки вони є учасниками переговорів з РФ, є носіями знань про те, які умови окреслені, і з посередниками міжнародними, і Російською Федерацією як державою, яка може диктувати нам умови, оскільки її війська знаходяться на нашій території. Йдеться про консультаційні послуги, про надання пропозицій… Вирішальне слово – за Верховною Радою», – підкреслив він.

Водночас він позначив, що це буде не тільки рішення Верховної Ради, але це буде узгоджена з Росією позиція.

«І наші спроби винести це питання на референдум теоретично можуть бути сприйняті Росією як спроба України не виконувати свої зобов’язання, і це може зірвати мирні домовленості. Ми повинні враховувати і таку можливу реакцію Росії», – пояснив представник пропрезидентської фракції.

Джерело

Загрузка...