Не відпочивав! Щойно в мeрeжі з’явились нові фoтo Зеленського з 0мaнy..

0

Стало відомо, що Зеленський робив в Омані

Володимир Зеленський з дружиною 5 січня були помічені в Омані. Як встигли повідомити деякі ЗМІ, глава країни з першої леді України відпочивали на узбережжі Оманської затоки біля міста Маската. Як виявилося, Зеленський відправився в Оман не відпочивати, а обговорити ділові питання з міністром Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдуллою, який відповідальний за закордонні справи. Про це повідомляє Офіс президента.

Відзначається, що сторони вели переговори щодо зміцнення відносин між країнами, зокрема зробили акценти на нарощуванні торговельно-економічного співробітництва.

Учасники зустрічі також домовилися продовжити практику українсько-Омана бізнес-форумів.

Раніше в офісі Зеленського зробили заяву щодо мети візиту президента. Офіс президента пояснив, що в Оман Зеленський полетів “рейсовим літаком за свої гроші” і там у президента тільки ділові зустрічі.

Володимир Зеленський в Омані вирішував ділові питання (фото: Офіс президента)ПерсониЗеленський з сім’єю таємно покинули країну (фото)

Як ми раніше повідомляли, президент зупинився в п’ятизірковому готелі Al Bustan Palace Ritz-Carlton Hotel. Цей готель – один з найрозкішніших в Омані. Вартість однієї ночі доходить до 4000 євро (якщо жити в президентському люксі).

Також ми писали, Новий рік Володимир Зеленський провів в Івано-Франківській області та після холодної України вирушив на узбережжі Оманської затоки.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я