Негайно допитати! Гриценко просто знищив їх – ганебний момент. Порошенко поблід – відповідатиме публічно!

0

Слідство має їх допитати.

На скандальні плівки Суркова -Медведчука відреагував на своїй сторінці у Фейсбуці і Анатолій Гриценко. Також він звернув увагу на один момент у цих плівках:

Цей фрагмет розмови (другий на записі) чомусь не привернув належної уваги.

Послухайте уважно: кум Путіна Медведчук просить радника Путіна Суркова переконати керманичів ОРДЛО, щоби вони сприймали не як “шестьорку” під видуманим ім’ям “Сергєя Сергєіча”, а як дійсно серйозну, уповноважену особу, яка доставляє/передає їм за лінію фронту (увага!) “налічку”. Що це за така серйозна людина? Медведчук її називає/розкриває – це небагато-немало, аж цілий генерал-полковник СБУ Василь Грицак, на момент розмови перший заступник голови СБУ (Валентина Наливайченка), призначений на цю посаду указом Президента Петра Порошенка.

Далі “Сергєй Сергєіч”, він же Василь Грицак пішов догори – Петро Порошенко висунув його на пост голови СБУ, підвищив у званні до Генерала армії України, присвоїв звання Героя України…

А тепер питання: за чиїм наказом Грицак втаємничено передавав за лінію фронту готівку, та ще й “Царю – міністру оборони” терористів – за наказом Наливайченка? Порошенка?

Звідки, з яких джерел, в яких обсягах, як часто, кому саме і з якою метою керівництво нашої держави передавало готівку за лінію фронту ворогові? Як передача готівки ворогові генералом СБУ поєднується з розслідуванням офіцерами тої самої СБУ кримінальних справ, порушених Державою Україна проти отримувачів готівки за фактами “тероризму”?

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Шмигаль вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Нагадаю: це був період, коли через лінію фронту регулярно, щодня, перевозили все що завгодно, точніше – все, на що кожного разу давала дозвіл (увага!) та сама СБУ; перевозили понад три роки, аж поки активісти-ветерани АТО не організували блокаду залізниці, чим змусили Порошенка скликати РНБО і нарешті ввести блокаду офіційно. Переконаний, залишати поза увагою цей ганебний фрагмент ми не маємо права.

Слідство має допитати згаданих више персонажів – Медведчука, Порошенка, Наливайченка, Грицака – і дати їхнім діям правову оцінку. Публічну оцінку! Хоча б тому публічну, що всі четверо персонажів після оприлюднення розмови – мовчать.

Загрузка...