Під Києвом другий день не можуть спіймати величезне Кенгуру — ВІДЕО

0

У Києво-Святошинському районі з живого куточка зник кенгуру. Пересувається він досить швидко, стрибками до 1,5 м, не любить спеки і відкритого сонця.

У середу, 9 вересня, в селі Бузова Києво-Святошинського району з живого куточка етнографічного комплексу «Українське село» зник кенгуру. Про це повідомляється на офіційній сторінці музею.

«Наразі тривають пошукові заходи тваринки по навколишній місцевості.

Тому хочемо звернутися до всіх, хто, можливо побачить незвичного звіра, сповістити нас про його появу за тел. 099-333-07-70. Зараз важливо визначити приблизний район перебування тваринки, щоб організувати більш ефективні пошуки.

Просимо повідомляти інформацію в реальному часі! Хочемо подякувати усім небайдужим, місцевим мешканцям, хто вже долучився до пошуків, співпереживає, висловлює підтримку, скучив за своїм улюбленцем і з вірою сподівається на вдалий результат пошуків.

За максимально дієву допомогу у поверненні тваринки визначена грошова винагорода у розмірі 20000 грн», – зазначається на сторінці комплексу.

Довідка. Кенгуру валабі Бенета – карликовий вид, невеличкого розміру, хутряний покрив сіро-рудого кольору. Миролюбива тваринка, яка за час перебування в живому куточку комплексу звикла до людей. Може харчуватися листям кущів, сіном, травою, овочами. Живе на відкритому просторі, навіть в прохолодну пору року в наших кліматичних широтах. Пересувається досить швидко, стрибками до 1,5 м, найбільш активна зранку та у другій половині дня, не любить жаркого відкритого сонця.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я