Під Києвом звільнили домробітницю, але вона знайшла спосіб як “покарати” господарів..

0

Під Києвом жінка помстилася господині за звільнення і вкрала її шубу

У Києво-Святошинському районі звільнена домробітниця вирішила помститися господині і покарати її. Жінка вкрала у колишньої роботодавиці хутряну шубу з норки. Про це повідомляє прес-служба поліції в Facebook.

Власниця хутряного виробу не виявила своєї речі в шафі і звернулася в правоохоронні органи. Злодійку швидко знайшли. Нею виявилася колишня гувернантка будинку – 35 річна жителька Хмельницької області. Через конфлікт її звільнили з посади покоївки, але вона вирішила це так не залишати.

Як з’ясувалося, жінка викрала шубу, коли ще працювала в будинку господарів. Слідів злому в оселі не виявили.

Норкову шубу повернули власникам, а злодійці повідомили про підозру. Шахрайці загрожує від 5 до 8 років в’язниці, але поки суд відпустив її під особисте зобов’язання.

Під Києвом звільнили домробітницю, але вона знайшла спосіб "покарати" господиню

Такий термін загрожує жінці тільки тому, що це вважається крадіжкою в особливо великих розмірах. Шубу у злочинниці знайшли вдома, як речовий доказ.
Під Києвом хатня робітниця вкрала шубу у господині (фото: facebook.com/pol.kyivregion)

Загрузка...
попередня статтяЗeлeнcький: Я сьогодні пpивіз з Вeликoї Бpитaнiї 2,5 млpд фунтiв cтepлiнгiв. І я знаю куди ми їх витратимо..
наступна статтяПане президент в країні біда, припиніть працевлаштовувати iді0тів!, – відомий журналіст звернувся до Зеленського