Щойно! “Гетьмана” добили – скандальний Гончаренко зробив шокуюче – ніхто не чекав. Порошенко не пробачить!

0

Раніше Порошенко публічно розкритикував вакцину, яку завезли до України. Сьогодні представник його партії прищепився цим препаратом, показавши фото з вакцинації в соцмережі.

Народний депутат, представник фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко сьогодні зробив щеплення від коронавірусу вакциною.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Примітно, що цю вакцину раніше публічно критикував глава “Євросолідарності”, екс-президент Петро Порошенко, називаючи її “г**ном”.

Гончаренко уточнив, що вакцинувався в Одесі.

“Хочу відразу пояснити – у флаконі 10 доз, після відкриття вони псуються через 6 годин. Тому, за спеціальною програмою, після медиків залишками вакцинують громадських діячів для популяризації вакцинування. У мене неодноразово запитували, чи буду я вакцинуватися. Ось, друзі, дотримався слова”, – написав він, опублікувавши відповідне фото.

“Вколовшись «гі*ном CoviShield» (за визначенням Порошенка) пройдисвіт Гончаренко – зробив це не тільки в пику своєму поточному партійному босові, яких він змінює як рукавички, починаючи з Януковича.

Гончаренко злився в щільних обіймах з аферистами, що обсіли Банкову, і готує свій політичний проект для Південного Сходу України, який погоджує з владою.

Для зміцнення відносин з ОП довелося пройти процедуру клятви.

Замість клятви на крові – клятва на вакцині)”, – коментує вакцинацію Гончаренка нардеп Дубінський.

Нагадаємо, 1 березня на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп Порошенко розкритикував дії нинішньої української влади з протидії пандемії коронавірусної інфекції.

Порошенко сказав, що українські лікарі відмовляються від щеплень проти коронавірусу. “На мої запитання, чому відмовляються вакцинуватися, – прошу вибачення за непарламентський вислів, що прозвучав з вуст лікаря , який знаходиться в розпачі, – тому що г**но привезли. На сьогоднішній день ніхто не знає, привезли це через корупцію або профнепридатність”, – заявив екс-президент.

У свою чергу Володимир Зеленський прокоментував “непарламентський вислів” колишнього президента та народного депутата України Петра Порошенка щодо вакцини від COVID-19.

“Незмінними супутниками інформації є свобода слова та пропаганда і дезінформація. Сьогодні між ними йде інформаційна війна. Війна, де битви проходять не на полях, а в кіберпросторі. У людину влучають не кулями, а фейками. На жаль, у цій війні, як і в класичній, жертвами можуть стати мільйони живих людей. Хтось називає її війною завтрашнього дня, наступного тисячоліття, але ми, українці, відчули її на собі, вона триває не один рік поспіль”, – заявив він.

Глава держави зазначив, що дезінформація, маскуючись, виглядає достовірною, ховається в деталях, грає на емоціях, “радіє”, якщо у читача немає бажання та часу на роздуми, глибокий аналіз.

“Як ніхто інший, ми знаємо, які жахливі наслідки мають історії про “распятого мальчика”, “поезда фашистов-карателей”, про “нас тут нет”, – зауважив він.

“Не менш небезпечно те, що інформаційно наш країну атакують не лише ззовні, але й зсередини. Коли “великі патріоти” брешуть громадянам про Нові Санжари; про те, що захисникам на фронті заборонено стріляти; про тарілки з борщем. Або коли ж називають вакцину словом, що насправді характеризує суть їхніх вчинків. Адже в гонитві за власною популярністю, вони готові поставити під удар безпеку, життя, здоров’я українців”, – підкреслив президент.

В Україні відкрили перший Український телеграм-канал. Навіть Президент вже на нього підписався. Все найважливіще, що робиться в країн тепері тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Джерело:korupciya.com

Загрузка...