Щойно це сталось! Порошенко таки пішов на бунт. Зеленський в шоці – суддям кінець, закрити!

0

Екс-президент України Петро Порошенко в своєму відеозверненні заявив про те, що рішення Конституційного суду України було не самостійним, а ймовірно продиктованим з Офісу президента. Таким чином п’ятий президент України робить висновок про те, що Володимир Зеленський хоче перетворити КСУ в “кишеньковий суд”.

Ось як на ці слова відреагували журналісти телеграм-каналу Klymenko Time

Далі прямим текстом

Подивилися заяву Петра Порошенка за підсумками сьогоднішніх “танців з бубном” навколо конституційної кризи. Його важливо, вважаємо, послухати, тому що по розкладу, який принаймні бачимо ми в цій історії – саме Порошенко є головним диригентом і вигодонабувачем того, що відбувається зараз в країні.

Перш за все не можемо не сказати, що в своїй майстерності самомилування перед камерою Петро Олексійович вже виходить за рамки будь-більш-менш пристойні. Ці перепади в інтонації, бровки будиночком і “кидання” в камеру… Перебір, перебір. Але мова, звичайно, не про це. Просто немає сил вже терпіти.

Порошенко заявляє, що “в суді (конституційному, – прим.) Лише писали рішення, а сценарій розробляли в іншому місці”. Якому місці? Ні, уявляєте, не в Кремлі. Про Кремль в історії з нинішньою кризою марить секретар РНБО Данилов. Але це не дивно – в тому, що він неадекватний, ми вже переконалися багато разів до цього моменту.

Що стосується Порошенка, то у нього, як ми вже сказали, “легенда” інша, що все, що відбувається – постановка Зеленського. Навіть не його оточення. Чи не підступного Єрмака, скажімо. А саме Зеленського. Нагадує при цьому, що подання до КСУ подали депутати “ОПЗЖ”, але особливий акцент робить на нардепів “За майбутнє” Коломойського. Ось вони, партнери! Попалися!

У своєму відеозверненні Порошенко по суті звинувачує Зеленського, як злого генія, в спробі узурпації влади. Мовляв, кінцева мета Зеленського за версією Порошенко – свій і “кишеньковий” КСУ, який він як раз і будує через нинішню кризу. Порошенко робить з Зеленського узурпатора і “Януковича №2”. Тут взагалі нічого нового, стратегія проведення паралелей обрана ще влітку 2019 і ми перші її проанонсували.

За нашою оцінкою то, що це уявлення подали “ОПЗЖ” і “За майбутнє”, в даному випадку взагалі не важливо. Так, переслідували свої цілі. Але в першу чергу не політичні. Які? Запитайте у Петра Олексійовича – поки вчора були закриті реєстри декларацій, він задекларувати 22,5 млн гривень дивідендів. А як в камеру солодко співає… Як соловей.

До речі, поки реєстри були закриті, сім суддів КСУ теж внесли зміни в свої декларації. За це ухопилося “Новое время”. Але там відверто менші суми. Декларації оновили глава суду Тупицький і судді Завгородня, Головатий, Литвинов, Мойсик та Первомайський. Кожен з них оновив декларації на кілька сотень тисяч гривень. Для людей такого рівня – не сказати що космос.

А ось декларацією Порошенко в “Новом времени” якось не зацікавилися. Хоча мова про два десятки мільйонів. Як там, “ворон ворону…”?

Так ось, характерно, що Порошенко особливо не акцентує увагу в цій історії на ролі суддів КСУ. Ніби в суді сидять не самостійні в своїх думках і оцінках люди, а бездумні болванчики, які приймають рішення за вказівкою звідкись зверху. Які ні в чому не винні. Замість цього Порошенко, підкреслимо ще раз, говорив саме про те, хто зробив подання в КСУ. А адже в кінцевому рахунку важливо не хто подавав, а саме хто виніс рішення. А рішення виніс Конституційний суд, з яким Порошенко прекрасно ладнав багато років. І ладнає сьогодні.

У тому числі в цьому – слабка ланка його логіки, в яку він намагається змусити вірити інших. “Факти – річ уперта”, говорить Порошенко. Так, погодимося. І свій розклад залишимо актуальним. Аж надто він добре складається, з урахуванням в тому числі липневих інсайдів з “прозорого офісу” гетьмана.

ps: особливо у виступі було смішно слухати про те, як Порошенко п’ять років боровся з корупцією. І що Зеленський створив “атмосферу нетерпимості до антикорупційних органів”. Так, саме Зеленський. Чи не роки їх абсолютно порожнього і неефективного існування з вислужування перед “західними партнерами”.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я