Схоже благополуччю РФ сьогодні прийшов кінець. З самого ранку це почалось у Швейцарії

0

Швейцарія слідом за Великою Британією застосувала санкції проти громадян і компаній, пов’язаних із будівництвом моста через Керченську протоку, про це йдеться в документах Швейцарського секретаріату економіки.

До розширеного санкційного список ввійшли гендиректор “Гранд Сервіс Експрес” Олександр Ганов і заступник гендиректора інфраструктурних проектів компанії “Стройгазмонтаж” Леонід Риженькін.

Окрім цього, під санкції підпали “Ленпромтранспроект”, Дирекція з будівництва залізниці Беркакіт-Томмот-Якутськ, Кримська залізниця, Кримська перша страхова компанія.

Санкції забороняють, зокрема, експорт товарів подвійного призначення, здійснення фінансових операцій без відповідного дозволу, укладення нових бізнес-контрактів.

У четвер Рада ЄС ухвалила рішення про доповнення списку індивідуальних санкцій стосовно осіб і організацій, що підривають цілісність і суверенітет України, зазначеними двома фізичними та чотирма юридичними особами, причетними до будівництва Керченського моста.

Згідно з даними, опублікованими в четвер в “Офіційному журналі” ЄС, ці особи “брали участь у проекті з’єднання залізничної інфраструктури незаконно анексованого Криму та Росії”.

Рада ухвалила рішення за письмовою процедурою. Обмежувальні заходи, передбачені індивідуальними санкціями, впроваджують заборону на поїздки до ЄС і заморожування фінансових активів у Євросоюзі.

Індивідуальні санкції ЄС стосовно осіб і організацій, які “підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету й незалежності України”, було вперше впроваджено 17 березня 2014 року.

Крім того, реагуючи на події в Україні, ЄС затвердив економічні санкції щодо певних секторів російської економіки й обмежувальні заходи “у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя”.

Компанія “Гранд Сервіс Експрес” створена в 2002 році, спеціалізується на перевезеннях у потягах підвищеної комфортності, зокрема на напрямку Москва – Санкт-Петербург. З 2019 року здійснює перевезення в Крим, підпавши за це під санкції США. “Стройгазмонтаж” – це генпідрядник будівництва Керченського моста

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я