Сuтyaцiя вuхoдuть з пiд кoнтрoлю: Чeрeз нiчнi пoдiї в Укpaїнi Зeлeнcькuй в тepмiнoвoмy пopядкy зycтрiвcя з сuлoвuкaмu

0

У прес-центрі Офісу президента розповіли про підсумки зустрічі Володимира Зеленського з силовиками з СБУ, МВС і з начальником Генштабу стосовно питань по Донбасу. Зустріч була спрямована на вирішення питань безпеки та оборони. Про це з посиланням на  прес-центр Офісу президента повідомляє  Діалог.UA .

Серед присутніх зазначивши Головнокомандувача збройних сил Руслана Хомчака, главу СБУ Івана Баканова і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Був присутній і міністр закордонних справ Вадим Пристайко.  Першим питанням на порядку денному стала ситуація на Донбасі і процесі по розведенню військ на безпечну відстань. Головним чином, мова йшла про селищах Золоте і Петровське.

Зеленський заявив, що вважає пріоритетним питання безпеки мирних жителів і бійців при розведенні військових сил. Було відзначено, що питання окупованого Донбасу хвилює президента найбільше. Представники вищого ешелону влади відправляться в ці поселення, а також в Станицю Луганську вже на наступному тижні для того щоб переконатися в тому, що українцям в зоні розведення нічого не загрожує.

Був згаданий і тимчасовий перехід через річку Сіверський Донець, де зараз триває відновлення моста.  Окремо стояв і питання про соціальну захищеність усіх ветеранів бойових дій. Зокрема, Зеленський заявив про те, що жодну з пільг для учасників бойових дій не скасовуватимуть. На думку глави держави, для цього повинен бути і спеціальний пункт в прийдешньому бюджеті-2020.

Раніше в  Європейській комісії підтвердили слова Володимира Зеленського про те, що ніяких місцевих виборів на окупованому Донбасі “під дулом кулемета” не буде. Нагадаємо, про це президент говорив на спеціальному відеозверненні в Facebook.

Також недавно Зеленський зустрівся з лідером Білорусі Олександром Лукашенком. На брифінгу  президент України пояснив , чому білоруси ближче до українців, ніж до росіян.

Загрузка...
попередня статтяВeчiрнє звeрнeння Пyтiнa пiдiрвaлo мeрeжy: Вiйнa в Україні зaкiнчuтьcя тiлькu зa yмoвu, якщo вaш пpeзuдeнт пoгoдuтьcя нa…
наступна стаття15 фактів про час, які здивують навіть істориків