Таких, як вона, називають «вчитель від Бога»… Від СОVID-19 у лі­карні noмeрла Лілія Заворотна — вчителька історії Вінницької школи №10

0

Увечері 5 жовтня у лі­карні померла Лілія Заворотна — вчителька історії Вінницької школи №10, повідомляє 33 канал.

Як розповідають її колеги, жінка три тижні знаходилася у важкому стані в лікарні. До останнього її рідні, колеги та учні сподівалися на одужання. Але ураження організму було занадто сильне… Директор школи №10 Світлана Куца розповідає, що Лілія Павлівна і справді була визнаним педагогом та гордістю школи. Її поважали та любили учні..

Таких, як вона, називають «вчитель від Бога». Бо і справді випустила в світ не одне освічене покоління. Вона викладала історію. Спочатку працювала у Вінницькій школі №25, а потім у нашій, №10. Учні та колеги поважають її за високий професіоналізм та якість освіти, яку вона надавала все життя… Але, на жаль, ми не в силі щось змінити… Зараз лише відомо, що церемонією прощання займається її чоловік. Вона відбудеться за всіма вимогами згідно з протоколом про пандемію.

Після смерті директора школи №7 Олександра Сухомовського від коронавірусу та вражених ним вчителів та учнів, перенесених захворювань працівників та керівництва департаменту освіти, багато батьків та педагогів вважають, що школи та вузи треба негайно переводити на дистанційне навчання.

Висловлюємо співчуття родині Лілії Заворотної.

Загрузка...
попередня статтяНа банковій що взагалі не думають? Вчора лиш поховали єкіпаж АН-26, а сьогодні прийшло шокуюче рішення..
наступна статтяЧоловік скаржuвся на лоскотання в вусі. Виявивши причину, лікар ледь не посuвів…