Тільки що! Суддя не чекав – показали все, вражаючі статки: “Від Київщини до Карпат”. Українці шоковані

0

Родина члена Конституційного суду України Віктора Кривенка володіє великою кількість земельних ділянок практично по всій території України. Також журналістам вдалось знайти розкішний маєток судді вартістю 30 мільйонів гривень, от тільки в декларації він зазначений як недобудова. А власну ферму він взагалі приховав.

Про це повідомляє Стопкор.

Маєток судді Конституційного Суду Віктора Кривенка розташований на Київщині, у селі Мотижин. Обійстя охоплює одразу 4 ділянки загальною площею 70 соток.

На території – будинок на понад 500 квадратів, впритул до нього – спортзала з критим басейном. А на подвір’ї – господарчі споруди, гараж та будиночок для гостей. Також тут є дитячий майданчик, альтанка й фонтан.

Щоправда, хатинку на три поверхи Кривенко котрий рік поспіль декларує як недобудовану. Про ферму, яку виявили журналісти «СтопКору», в декларації судді так само – ані слова.

Маєток суддівської родини коштує близько 1 млн доларів або майже 30 млн гривень. У Мотижині Кривенки мають ще дві ділянки на 7 гектарів, а також 8 гектарів лісу у сусідніх Пилиповичах та майже пів сотні ділянок у всій Україні – від Київщини до Карпат.

Відзначимо, що раніше ми повідомляли про те, що мати дружини голови Конституційного суду України Олександра Тупицького – Лариса Колпаченко – має чотири земельні ділянки з будинком під Києвом, хоча раніше працювала звичайним фармацевтом.

Лариса Колпаченко є матір’ю дружини судді – Ольги Тупицької (Колпаченко у дівоцтві), раніше вона працювала звичайним фармацевтом в одній з аптек Донецька.

«У річній декларації Тупицького за 2018 рік Лариса Колпаченко згадувалася як співвласниця донецької квартири дружини судді. Крім того, у серпні 2018 року Колпаченко придбала чотири ділянки загальною площею 0,23 га у Василькові Київської області. На найбільшій з ділянок розташований будинок площею 211 кв.м», – йдеться у повідомленні ЦПК.

Примітно, що поряд розташована ділянка самого Тупицького, власником якої він теж став у серпні 2018 року, разом ці ділянки утворюють масив у 0,3 га.

На спеціалізованих сайтах вартість будинку подібної площі може варіюватись від 9 до 23 тис.грн за кв.м., тому лише вартість будинку на землі Колпаченко могла сягнути 1,7 мільйона гривень. Водночас на сусідній вулиці 100 м² землі продають за $300, тож за ділянки Колпаченко могла заплатити ще близько 200 тис. грн.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я