Тільки що ТСН показав це ВІДЕО рoзsтрiлy української групи, на всю країну: після кpикy по українцях був відкритий вoгoнь..

0

За українській групі бойовики відкрили вогонь, навіть незважаючи на те що було досягнуто попередніх домовленостей про “режим тиші”. Але бойовики РФ тепер намагаються переконати світ у тому, що вони стріляли по “диверсантам”, повідомляє Діалог.UA.

Бойовики вбили військового медика, як пізніше з’ясувалося, він був уродженцем Естонії, які прибули в Україну як політичний біженець з Білорусі. Загибель медика вже однозначно трактується представниками світової спільноти як вбивство і військовий злочин, скоєний російськими найманцями на Донбасі.

Як розповів у відеосюжеті, що вийшов на каналі “1 + 1”, відомий український журналіст Андрій Цаплієнко, є неспростовні докази того, що учасники незаконних збройних бандформувань скоїли військовий злочин – навмисно обстріляли групу евакуації, що вийшла, щоб забрати тіло загиблого українського військового – командира розвідгрупи Віталія червоногруді.

За словами військових, які входили до складу тієї групи, всі вони були екіпіровані в біле, оскільки саме на таких умовах незаконні збройні бандформування “ДНР” погоджувалися на режим тиші, необхідний для евакуації тіла загиблого. Режим тиші було надано під гарантії Моніторингової місії ОБСЄ. І тут почався справжнісіньке пекло.

Загрузка...
попередня статтяНайбагатодітніша матір України поділилася планами на майбутнє: «Де 19, там і…»
наступна статтяСтарша жіночка не дозволuла солдату сістu. Те, що сталося далі – безцінно!