Трuвожні новини! Росія готoва дo відкритого введення вiйськ в Україну

0

Країна-агресор Росія піднімає ставки на Донбасі і готова до відкритого введення своїх військ на територію України. Чергова ескалація може відбутися вже найближчим часом.

Таку думку в ефірі телеканалу OBOZREVATEL висловив ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак.

«Сьогодні у Росії немає особливих причин, щоб не піднімати ставки. Вони можуть підняти ставки. Особливо на Донбасі. Цього треба очікувати», – зауважив він.

За словами політика, на зміну стратегії і більш відверті агресивні кроки Кремль штовхають несприятливі обставини, пов’язані із санкціями, провал плану інтеграції Донбасу в Україну на своїх умовах, а також необхідність посилення позицій партії влади напередодні виборів до Держдуми.

Водночас на високому рівні в РФ лунають заяви про розірвання відносин із Заходом, населення готують до важких часів, а збройні сили – до відкритого вторгнення в України під прапором миротворців, додав Гримчак.

«Росія майже відкрито заявляє – ще не на найвищому рівні, але на достатньо високому – про те, що «ми розірвемо всі зв’язки з Європейським Союзом і західним світом». Я декілька днів дивився програми російського телебачення – вони готують своє населення до швидкого погіршення фінансових, продовольчих проблем в країні саме тому, що «навкруги вороги, і вони нас усіляко переслідують», – розповів він.

Гримчак нагадав, що варіант введення в Україні «пофарбованих» під миротворців ООН росіян розглядався ще 2014 року. Сьогодні він також може розглядатися.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

«2014 року на території Російської Федерації нашою розвідкою було зафіксовано декілька підрозділів, у яких техніка була пофарбована в кольори миротворчих сил ООН. Тобто фактично ці підрозділи готувалися зайти як миротворці на територію України. Тоді не склалося, а сьогодні такий варіант можливий. Вони хочуть зайти саме як миротворці, хоча й без згоди на це України», – зауважив він.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я