Це найкращий сюрприз під ялинку для Українців за всі роки незалежності! Зеленський в себе у Фейсбук повідомив про…

0

Ще одна перемога. Для когось, може, й маленька. А для країни – велика. НАК «Нафтогаз України» отримав від «Газпрому» $2,9 млрд компенсації за рішенням Стокгольмського арбітражу. Гроші вже на українських рахунках – відповідно до досягнутих домовленостей.

В свою чергу “Нафтогаз” підтвердив отримання від російського “Газпрому” 2,918 млрд доларів коменсації на виконання рішення Стокгольмського арбітражу 2018 року.

Про це повідомив у Facebook виконавчий директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко.

“Так, Україна отримала 2.918 мільярдів доларів США від Газпрому на виконання рішення Стокгольмського арбітражу! Подробиці згодом”, – написав він.

“Таким чином, сумарно за результатами транзитного арбітражу Нафтогаз отримав від Газпрому 5 млрд дол. Сьогоднішній платіж Газпрому включає погашення як невиплаченої раніше частини присудженої компенсації (2,56 млрд дол.), так і відсотків, накопичених з дати оголошення рішення 28 лютого 2018 року. Нафтогаз вітає визнання російською стороною необхідності виконувати рішення арбітражів 2017-2018 рр.. та її намір продовжувати транспортування газу в ЄС територією України”, – йдеться у заяві компанії.

Підкреслюється. що сторони продовжують переговори щодо умов подальшої співпраці після завершення чинного контракту 1 січня 2020 року.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я