Це страшоно! Родичі поховали пенсіонера, а через два тижні дізналися, що він живий

0

Курйозний випадок стався в Кемеровській області Росії. Сім’я поховала родича, якого оголосили nомерлим від kоронавірусу, а через два тижні чоловік виявився живий.

Інцидент стався в селі Шабаново Ленінськ-Кузнецького району, сюжет про це вийшов в ефірі «Вістей».

Внучка пенсіонера Євгенія Кубарєва розповіла, що літній чоловік перебував в інтернаті для інвалідів. У серпні дідуся госпіталізували з kоронавірусом. Пізніше Євгенії повідомили сумну новину про те, що він nомер.

Під час прощання тіло ховали в закритій труні, оскільки чоловік хворів на kоронавірус. Тому родичі труп не бачили. А через два тижні в будинку-інтернаті заявили, що насправді чоловік живий. Рідні приїхали в установу і самі у цьому переконалися.

Кого насправді поховали в закритій труні, невідомо. Повідомляється, що в день госпіталізації в лікарню з інтернату доставляли двох літніх чоловіків, один з яких — Дід Кубарєвої, але виписали живого пацієнта з чужим паспортом. Родичі прибрали з хреста пам’ятну табличку і фотографію, ексгумація поки не планується.

У будинку-інтернаті пообіцяли розібратися в тому, як таке могло статися. Службову перевірку почало регіональне МОЗ, пише РИА “Новости”.

Комісія побувала у всіх медичних організаціях, запитані необхідні документи. Курйозною історією також зацікавилися слідчі.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я