Це знyщання над простими людьми! Депутатку, яка п’яною керувала автомобілем, відмазали!

0

Депутатку Київради з команди Кличка, яка п’яною керувала автомобілем, відмазали в суді.

Нагадаю — 27 квітня 2020 року патрульна поліція м. Києва на вулиці Льва Толстого зупинила автомобіль Mercedes-Benz S500 держ. номер AA2626EK, за кермом якого в п’яному стані перебувала депутат Київради з команди Кличка та родичка тіньового господаря Києва Вадима Столара — Людмила Костенко.

Детальніше — https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1819079771556758&id=196763967121688

І ось 1 липня 2020 року Солом’янський районний суд міста Києва закрив провадження стосовно Людмили Костенко за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобом в стані алкогольного сп’яніння).

Пані Костенко віддали на поруки трудовому колективу в ТОВ «Піта-хліб», бо вона там нібито «працює економістом». Це при тому, що ця фірма є злісним неплатником податків і очевидно, що мажорка Костенко там лише формально числиться для окозамилювання.

При тому, що під час спілкування з поліцейськими вона неодноразово їм погрожувала, відмовившись проходити освідчення на стан алкогольного сп’яніння, після чого її супутник — заступник Кличка Володимир Слончак — вдарив поліцейського.

Санкція статті передбачає накладання штрафу від 10 000 грн та позбавлення водійського посвідчення мінімум на рік, при тому, що за нашою інформацією це не перше керування Костенко в стані алкогольного сп’яніння. Але всім нам посміялися в обличчя та закрили справу… П’яні мажори продовжують гасати містом.

Тим часом ні Кличко, ні його фракція не те що не закликали її здати мандат, а навіть не засудили таку поведінку.

Робіть висновки, шановні кияни…

Юрій Левченко

Загрузка...
попередня статтяОлена Зеленська розказала про тяжке життя з президентом: «Я більше не можу просто так піти в ресторан»
наступна статтяЩойно. пізно ввечері 3еленський відповів українцям, які хочуть його відставки