У ці хвилини! Зеленський зважився, РНБО виступили – “священна війна”. Порошенка притисли: один із них

0

Священна війна проти олігархату: до питання про останні рішення РНБО (економічний аспект), иге економіст Олег Усерно на своїй сторінці у Фейсбук.

Нижче наводимо його слова без змін.

1. Війна проти олігархату – це частина війни, яку почали вести в Україні для того, щоб країна змогла зробити реальний економічний ривок.

2. Війна проти олігархату – це не війна бідних проти багатих. Це війна за права середнього класу.

3. Війна проти олігархату – це не війна проти окремо взятого олігарха. Це війна за рівні умови для ведення бізнесу всіма.

4. Війна проти олігархату – це позбавлення можливості для олігархів вибудовувати країну під себе і закріплювати це законодавчо через підконтрольні політичні сили.

5. Війна проти олігархату – це не тому, що хтось хоче, радить або рекомендує. Це тому, що без перемоги в цій війні ми постійно будемо програвати економічні битви, а “вузьке коло обмежених товстосумів” і далі “засвічуватиметься” в рейтингах мільярдерів. А підконтрольні цьому колу ЗМІ та політики будуть “оспівувати фінансовий геній і прозорливість” своїх спонсорів.

6. Війна проти олігархату – це демонополізація і розвиток конкуренції.

7. Війна проти олігархату – це судова реформа, без якої інвестор не приходив і не прийде в економіку країни. Тому що судова реформа – це і про захист прав власності. Тієї власності, яку одержано чесно, а не через “сумнівні канали”.

8. Війна проти олігархату – це те, що обіцяли багато хто, але так і не змогли зробити. Особливо якщо треба було воювати проти самих себе, – підсумовує експерт.

Варто наголосити, що іноземні партнери підтримують рішення української влади, отож це говорить, про те, що Київ рухається у правильному напрямку.

За словами посла України в США Оксани Макарової, то боротьбу з олігархами вони сприймають трохи по-іншому. Для Вашингтона головне встановити рівні правила гри для усіх.

“У своєму передвиборчому бюлетені щодо України Джо Байден наголосив на пріоритетності встановлення верховенства права в нашій державі, боротьбі з корупцією. І в цьому полягає ідея всього цивілізованого світу: встановлення рівних правил гри для всіх, що надає рівний доступ до економічних благ”, – зауважила Маркарова.

Для західних країн ненормальна ситуація, коли людина використовує ресурси держави задля власного збагачення. Такі спроби має зупиняти система правосуддя.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Загрузка...