В два рази збільшили витрати на доплати! Кабмін прийняв важливе рішення. Кого це торкнеться

0

Кабінет міністрів в два рази збільшив витрати на доплати військовим, медикам, поліцейським та іншим працівникам, які займаються ліквідацією наслідків пандемії коронавірусу.

Відповідне рішення прийняли на позачерговому засіданні Кабміну 13 жовтня. Проект рішення презентував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Він зазначив, що тільки за тиждень 1800 патрульних поліцейських заразилися коронавірусом, за останню добу побитий абсолютний антирекорд – 286 заражених.

Доплати за роботу в період карантину відмінили. Згідно з новим рішенням, бюджет на доплати збільшили в два рази, а співробітники знову отримають свої надбавки.

Нагадаємо, Кабмін буде ставити питання про звільнення керівників регіональних департаментів охорони здоров’я через затримку доплат до заробітних плат медичним працівникам за вересень.

“Попрошу міністра охорони здоров’я надати інформацію, на її основі уряд буде робити подання на Офіс президента для притягнення до дисциплінарної відповідальності відповідних голів ОДА. Будемо ставити питання про звільнення відповідних керівників ДНЗ”, – сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я