В це майже ніхто не вірив, але сьогодні українців обнадіяли! Нам можуть повернути переплачені гроші за електроенергію

0

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) має намір зобов’язати операторів системи розподілу (ВСР) повернути споживачам суми переплат за електроенергію до 1 червня 2021.

Таке рішення було прийнято на засіданні комісії в середу, 21 жовтня, передають Українські Новини.

“Операторам системи розподілу забезпечити до 1 червня 2021 року здійснення заходів щодо повернення споживачам коштів за цими особових рахунків відкритих у постачальників за регульованим тарифом на яких станом на 1 січня 2019 року утворилася переплата за електроенергію”, – йдеться в проєкті постанови.

Зазначається, що станом на вересень 2020 року, виходячи зі скарг споживачів, ВСР не виконали повною мірою фінансові зобов’язання за договорами на поставку електроенергії і про користування електричною енергією та рекомендації, які були надані НКРЕКП.

Крім цього, НКРЕКП надходить велика кількість скарг від побутових споживачів щодо обмеження технічними засобами договірної потужності елетроспоживання на їх об’єкти з боку операторів системи розподілу електроенергії.

Своєю чергою НКРЕКП має намір зобов’язати ВСР до 1 січня 2021 року узгодити з індивідуальними побутовими споживачами дозволену договірну потужність відповідно до оформлених паспортами точок розподілу.

Як повідомляли Українські Новини, Кабінет Міністрів розділив відповідальність для теплоелектроцентралей (ТЕЦ) в частині оплати за газ, який використовується для виробництва електроенергії і для виробництва тепла.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я