В звязку з останніми подіями, до президента терміново звертається тисячі людей з негайною вимогою..

0

На сайті Президента України стрімко набирає голоси петиція, в якій пропонується посадити всіх чиновників і міністрів на мінімальну зарплату поки не доведуть свою потрібність і професіоналізм на займаній посаді.

ТЕКСТ ПЕТИЦІЇ

Звертаюсь до пана Призедента щоб затвердив равноціні прова на заробітну плату між громадянином та депутатом. Лише за досягнення перед суспільством та країною підвищувати заробітну плату та премій. І всі реформи і на-логи які голосують наші депутати найперш щоб вони (налоги) торкалися спершу нардепів а потім і всіх людей

Якщо керівник зажрався і прийшов у владу лише тільки для того, щоб вкрасти і все мені і мені, не проявляючи себе на займаній посаді, як новатор, фахівець і як людина яка бажає країні принести користь, то такого за злодійство або принесений збиток державі тільки в тюрму з конфіскацією майна його сім’ї -дружини, дітей, мами, тата і неважливо коли і скільки він заробив приватно, як кредит в банку взяв один, а повертають всі близькі по спорідненості, все чесно.

Премія не повинна перевищувати одного окладу, все як в народі, для всіх одні права і обов’язки, винятків бути не повинно. А кому не подобається – тоді до побачення, як і для всіх в нашій країні.

А то ці “професіонали” не проявивши себе на посаді , ціни собі не складуть, а для країни одні втрати як в фінансах так і в часі з розвитку і росту.

Нагадаємо, що для того, щоб петиція була розглянута президентом Володимиром Зеленським, вона повинна набрати 25 тисяч голосів українців.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяВ Україні знову сумна звістка! Страшне горе! Сьогодні повідомили про загuбель молодого..
наступна стаття“Лікар-інфекціоніст мені озвучує суму в 24 тис. грн. і за готівку…” Історія про те, як в Україні “безкоштовно” лікують ковід