Вечір 21:00, 9 лютого 3еленський все вирішив! Є нова ціна на тарифи! Українців таки почули

0

Уряд та мери міст домовились, що ціна тепла та гарячої води для жителів України до кінця опалювального сезону 2021 року не підніметься.

Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, 9 лютого уряд підписав Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України, що забезпечить стале проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.

“Щойно офіційно закріпили це в Меморандумі з місцевою владою. Це один із 8 кроків нашої команди щодо розв’язання тарифного питання.

І це правильна позиція, яка показує, що пріоритет влади — і центральної, і місцевої — це захист добробуту українців”, – повідомив Шмигаль.

Раніше прем’єр звітував про те, що уряду “вдалось досягти певного консенсусу із владою на місцях, найближчим часом відбудеться його підписання”.

У Мінрегіоні додали, що меморандум укладено між Кабміном в особі міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова та першого заступника міністра енергетики Юрія Вітренко, а також НКРЕКП, “Нафтогазом” і мерами українських міст. Зазначається, що рішення підтримали всі міські голови.

Відповідно до підписаного документа, до кінця опалювального сезону 2020-2021 років українці постійно отримуватимуть опалення у свої оселі. Вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води у багатоквартирні будинки протягом нинішнього опалювального сезону не зміниться.

Меморандум був підписаний за присутністю прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та заступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенка.

Від міських голів його підписали мер Житомира Сергій Сухомлин, мер Києва Віталій Кличко, мер Одеси Геннадій Труханов, мер Бучі Анатолій Федорук. 

“Підписання цього меморандуму свідчить про взаєморозуміння між урядом та місцевою владою щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води. Це важливий крок на зустріч органам місцевого самоврядування та населення, що є споживачами послуг теплопостачання. Ми не допустимо збоїв в роботі підприємств теплопостачання та забезпечимо теплом українців протягом всього опалювального періоду”, – наголошує міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

За допомогою відеозв’язку були присутні мер Дніпра Борис Філатов, мер Львова Андрій Садовий і мер Маріуполя Вадим Бойченко.

“Дуже важливо, що ми досягли компромісу. Незалежно від політичних поглядів та партійної приналежності, вдалося об’єднати зусилля і уряду, й Офісу президента, і мерів, щоб досягти спільного результату для наших людей”, – зазначив Борис Філатов.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я