Вечірня облава – увірвалися в маєток, “скрутки” на мільярди гривень: скандального чиновника накрили. Пора саджати

0

Слідчі Державного бюро розслідувань прийшли з обшуками до Геннадія Романенка, який раніше був радником голови Державної фіскальної служби. Його підозрюють в організації контрабандних схем, які призвели до мільярдних втрат для державного бюджету.

Обшуки проходили в офісі, маєтку й автомобілі Геннадія Романенка. Про це повідомила народна депутатка від “Слуги народу” Ольга Василевська-Смаглюк у своєму телеграмі.

Обшуки також пройшли в начальника внутрішньої безпеки Митної служби Мірошниченка, директора департаменту боротьби з контрабандою Ігоря Резніка,– розповіла парламентарка.

Вона також оприлюднила ухвали суду, які повністю зображають схеми зв’язків між Романенком, контрабандистами й співробітниками митних органів.

Зокрема в ухвалі Печерського суду мовиться про те, що група, яка складалася з митних брокерів, колишніх правоохоронців, а також колишніх і нинішніх митників ввозили в Україну товари з Туреччини, занижуючи їхню митну вартість при розмитненні.

“Я думаю, гроші для оплати пенсій, субсидій, кисневих концентраторів і доріг слід шукати не в МВФ, а вдома у вищевказаних осіб”, – заявила Ольга Василевська-Смаглюк.

Що відомо про Геннадія Романенка?

Це український підприємець, який з 2015 року почав працювати в Державній фіскальній службі. Став радником голови ДФС.

Він має цілу низку державних нагород, серед яких почесний митник України, орден “За заслуги” III ступеня, а також нагрудний знак “За мужність в охороні державного кордону”.

Як відомо, раніше Міхеіл Саакашвілі видав один із найкращих свої постів за останній час. Розгромна публікація про розкрадання на українській митниці.

Передаємо в оригіналі.

Те, що Пудрика прибрали це, звісно, добре, але як і раніше відкритим залишається питання, ЯК його взагалі можна було туди призначати, знаючи бекграунд такого «професіонала». Чому пройшло цілих ТРИ місяці перед його звільненням? І які саме показники не влаштували керівництво, показники митниці чи особисті Пудрика?

До речі, я критикував не тільки призначення Пудрика, а також і десятка інших «професіоналів» часів Януковича з орбіти рєшали Романенка, яких, не моргнувши оком, призначили по всій Україні. Їх показники поки що всіх влаштовують?

Це провальне призначення, до речі, в повній мірі показує, що казки про «професійність» старих кадрів — всього лише казки.

Мовляв, старий, поганий, крав, знаємо, але зате він ефективний. Повна маячня. Корупціонер ніколи не зможе бути ефективним для країни ні в якому вигляді, тільки для власної кишені. Пудрик тому черговий доказ.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я