Відео. Дивіться куди сьогодні поїхав перший помічник президента Сергій Шефір на броньованому Майбаху. Журналісти в шоці!

0

Перший помічник президента Сергій Шефір, нова ауді А8 якого чомусь і досі обладнана номерними знаками прикриття, ввечері виїжджає з офісу президента. Він не їде додому, а прямує в Конча-Заспу. Проїжджає обухівську трасу на великій швидкості і на виїзді повертає на заправку. На заправці авто не заправляється. Ауді паркується, але з машини ніхто не виходить. На задньому сидінні світло від телефону окреслює обличчя Шефіра. Він чекає в авто на заправці 15 хвилин. На заправку заїжджає броньований майбах. Майбах розвертається і прямує до ауді. Ще до того як майбах зупиняється, з ауді виходить Сергій Шефір. Він відкриває пасажирські двері за водієм і сідає в авто. Ауді та майбах рушають одночасно. Ауді їде в бік котеджного містечка де розташовується будинок Шефіра, а мерседес майбах з першим помічником президента Зеленського на борту рушає в сторону заміського маєтку найбагатшої людини країни Ріната Ахметова.

Відносини між владою і представниками великого бізнесу ще ніколи не були настільки “прозорими та публічними”. Головний стрижень ідеології Зеленського — не бути як ті що були раніше. Але, схоже, не лише назва партії “слуга народа” і самого президента втрачають актуальність, а й захований за цією високою назвою зміст, який вже давно розміняли в соснових лісах Конча-Заспи на щось, що дозволить протримати владу якомога довше. Для цього (як і в попередні роки незалежності) народу можна не служити. Достатньо враховувати інтереси кількох людей. А вони вже допоможуть забезпечити в народу відчуття покращення і “кінця епохи бідності”

Ким був пан Шефір до того як Зеленський став президентом? А зараз на броньованому майбаху вартістю більше 20 мільйонів гривень їде додому до Ахметова. А ви кажете нічого не міняється.

Mykhailo Tkach

Загрузка...
попередня статтяНаш «Вова» привіз щойно гарну новину: Пoки oдні «дpузі» пoстійнo б’ють у спину, інші (ті, які щиpі) – бepуть нa сeбe чaстину нaших пpoблeм.
наступна стаття«Ідіть собі в д**у»: тeлeвeдучий, що вiдрiкся вiд Росiї, пoтужно вислoвився прo Укрaїну…