З 1 січня всім врі3ають субсидію і змінють виплати. Чоrо чекати українцям з новго року

0

Згідно з новим прийнятим бюджетом тарифи на комуналку в Україні зростуть, а витрати держави на субсидії зменшуватися. Відзначається, що з 2020 року зарплати не будуть прив’язані до прожиткового мінімуму. Також буде змінено формулу розрахунку субсидій для кожної сім’ї.

Нововведення вступить в силу вже в травні 2020 року, інформує Діалог.UA з посиланням на матеріал “Обозревателя”. Відзначається, що в старих бюджетних документах субсидії вираховувались з доходу сім’ї та суми двох прожиткових мінімумів, однак тепер правила змінюватися і замість 15%, які були закладені в попередніх формулах, планується встановити коефіцієнт в 20%.

І тепер кожна родина зі свого сукупного доходу буде виплачувати 15,4%, замість колишніх 11,6%. Крім того, планується відв’язати прожитковий мінімум від мінімальних зарплат, соціальної допомоги, допомоги з безробіття. Таким чином, планується збільшення прожиткового мінімуму не на 162 грн, як закладено в бюджеті, а більше.

Загрузка...
попередня статтяКупили ми вчора старий будинок в селі в молодої пари. Зайшли в середину – я плакала, чоловік був в розnачі
наступна статтяЯ його теж за це критикую! Олена 3еленська несподівано звернулась до народу