Зараз він на межі! Відомий психотерапевт повідомила, що у Зеленського почалися психолоrічні розлади і емоційне вигоряння та виснаження (Відео)

0

Провідна задалася питанням: «Наслідком чого може бути така забудькуватість з точки зору психології?»

«З точки зору психології, це може бути наближенням двох розладів. Перше – це недостовірна інформація, яку надають главі держави перевірені особи. Всі ми розуміємо, що перевірити всю інформацію президент не може, він довіряє даним, цифрам і написаному тексту, що дає йому його оточення. Друге – це емоційне виснаження. Це коли твій внутрішній ресурс «вигорів» і не може проаналізувати всю інформацію », – прокоментувала ситуацію психодинамический коуч Оксана Диптан.

Точно також про ситуацію думає і Владислав Сова.

«Чому за рік правління у президента не з’явилися перевірені люди, які могли б йому допомогти, пояснити, як правильно уникнути подібних ситуацій і не потрапляти в подібну?» – риторично запитав психотерапевт Сова.

Він упевнений, таких казусів можна було уникнути ..

Також експерти звернули увагу, що у президента країни Володимира Зеленського досі присутній залишковий ефект від колишньої професії. Мовляв, акторові важливий процес розмови, а не саме його зміст. Психотерапевти називають це перформансом від психіки, коли з нашої пам’яті зникають моменти, які ми не хотіли б згадувати і пам’ятати.

Також ведуча акцентувала, що в інтерв’ю був ще один момент, на який варто звернути увагу.

«Коли президент говорив про« ковідную »статистичну допустиму норму, відповідаючи на питання про локдауне, він загубився в часі. Дану інформацію він коментував всього кілька днів тому, де 9,5 тисячі хворих перетворилися в 15 тисяч », – заявила Ольга Веремій.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я