Зeлeнcькuй тільки що звeрнyвcя за дoпoмoroю: yвaгa вciм yкрaїнцям – пoдuвiтьcя нa цe ФОТО

0

Український лідер Володимир Зеленський звернувся з проханням допомогти спіймати злочинця, який втік від поліції. Йдеться про одеський контрабандистів Вадима Альперін. Про це повідомляється на офіційному Telegram-каналі глави держави.

контрабандист Вадим Альперін, фото злочинності НІ
контрабандист Вадим Альперін, фото злочинності НІ

Повідомляється, що в ході спеціальної операції з виявлення корупціонерів навколо і безпосередньо на митниці від правоохоронців вдалося втекти і сховатися в невідомому напрямку Альперіну, якого вважають одним з хрещених батьків контрабанди в Україну.

Так як кордону надійно перекриті, далеко він втекти не міг, тому межі країни контрабандист не покидав.

“Прошу всіх підключитися і допомогти йому знайти дорогу в НАБУ. Або допомогти правоохоронцям знайти пана Альперина. З мене особисто – цінний подарунок тому, хто краще допоможе довгоочікуваної зустрічі контрабандиста з законом. Телефонуйте на гарячу лінію НАБУ – 0800213200”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, співробітники НАБУ затримали 10 осіб за підозрою в скоєнні злочинів, пов’язаних з порушенням митного законодавства. Зокрема повідомлялося, що був затриманий заступник начальника Київської міської митниці УКРІНФОРМ Сергій Тупальська. Справа, в рамках якої затримали митника, пов’язане з “одним з найвідоміших контрабандистів” України одеським бізнесменом Вадимом Альперіним, який нібито пропонував детективам НАБУ хабар в 800 тисяч доларів. Альперіну вдалося сховатися.

Загрузка...
попередня статтяПостійно запотівають пластикові вікна? 0сь вам спосіб, щоб позбутися цього назавждu
наступна статтяМама – це назавжди. 98-річна бабуся пребралась жити до притyлку, аби доглядати за своїм вісімдесятирічним сином