Зеленський переміг! Прийнято потужне рішення. Красти як колись ” не будуть”

0

Міжнародний валютний фонд досяг домовленості з українським урядом про нову трирічну програму розширеного фінансування EFF на 4 млрд спеціальних прав запозичення (SDR) – близько 5,52 млрд доларів.

Про це повідомляє пресслужба президента України Володимира Зеленського за підсумками розмови глави держави з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою.

“Я ЗАПЕВНИЛА ПРЕЗИДЕНТА У ГОТОВНОСТІ МВФ ПІДТРИМАТИ ПОЛІТИЧНИЙ ПЛАН ВЛАДИ ДЛЯ МАКРОЕКОНОМІЧНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ПІДНЯТТЯ ЕКОНОМІКИ НА РІВЕНЬ ВИЩОГО, СТІЙКОГО ТА ВСЕОСЯЖНОГО ЗРОСТАННЯ, СЕРЕД ІНШОГО – З НОВОЮ ПІДТРИМКОЮ МВФ”.

“Співробітники МВФ досягли згоди з владою щодо політики підтримки нової трирічної домовленості в розмірі 4 мільярдів спеціальних прав запозичення (SDR) у рамках розширеного фонду МВФ”. – зазначила Крісталіна Георгієва.

Директор-розпорядник МВФ вказала, що ця угода ще підлягає затвердженню керівництвом фонду та його виконавчим комітетом.

«ЕФЕКТИВНІСТЬ ДОМОВЛЕНОСТІ БУДЕ ОБУМОВЛЕНА ВИКОНАННЯМ КОМПЛЕКСУ УЗГОДЖЕНИХ ДІЙ. ПРЕЗИДЕНТ І Я ПОГОДИЛИСЯ, ЩО ЕКОНОМІЧНИЙ УСПІХ УКРАЇНИ ВИРІШАЛЬНИМ ЧИНОМ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЗМІЦНЕННЯ ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА, ЗРОСТАННЯ ДОБРОЧЕСНОСТІ СУДОВОЇ ВЛАДИ ТА ЗМЕНШЕННЯ РОЛІ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ІНТЕРЕСІВ В ЕКОНОМІЦІ. ТАКОЖ ПЕРШ ЗА ВСЕ НЕОБХІДНО ЗАХИСТИТИ ЗДОБУТКИ, ДОСЯГНУТІ В ПРОЦЕСІ ОЧИЩЕННЯ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ, ТА ЗА РАХУНОК САНАЦІЇ БАНКІВ КОМПЕНСУВАТИ ВИТРАТИ, ПОНЕСЕНІ ПЛАТНИКАМИ ПОДАТКІВ», – ПРОІНФОРМУВАЛА ПРО ПІДСУМКИ РОЗМОВИ КРІСТАЛІНА ГЕОРГІЄВА.

У свою чергу Зеленський зазначив:

«НАША РОЗМОВА З ДИРЕКТОРОМ-РОЗПОРЯДНИКОМ МВФ КРІСТАЛІНОЮ ГЕОРГІЄВОЮ БУЛА ДУЖЕ КОНСТРУКТИВНОЮ. ВТІШЕНИЙ, ЩО МИ ЗНАЙШЛИ ПОВНЕ ПОРОЗУМІННЯ І НАШ ТУРБОРЕЖИМ ОТРИМАВ ВИСОКУ ОЦІНКУ З БОКУ МВФ. ВДЯЧНИЙ ПАРЛАМЕНТУ, УРЯДУ ТА ВСІЙ НАШІЙ КОМАНДІ ЗА НЕВТОМНУ РОБОТУ ЗАРАДИ УКРАЇНИ. НОВА ПРОГРАМА СПІВПРАЦІ З МІЖНАРОДНИМ ВАЛЮТНИМ ФОНДОМ МАЄ НА МЕТІ ПРИШВИДШИТИ ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ, АКТИВНО ВИКОРІНЮВАТИ КОРУПЦІЮ ТА ПІДВИЩИТИ ДОБРОБУТ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ», – ДОДАВ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

«Нас не влаштовують поточні темпи економічного зростання, і тому для пришвидшення зростання економіки ми спільно з нашими міжнародними партнерами продовжуватимемо реформи, щоб наздоганяти наших сусідів за рівнем економічного розвитку та добробуту», – підкреслив Глава держави.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я