7 порад для тих, хто не любить прасувати

0

Щоб одяг виглядав добре, його потрібно вчасно прати й прасувати. Якщо з першою задачею відмінно справляється пральна машина, то друга часто стає справжнім випробуванням для більшості людей. Якщо ви теж відносите себе до цієї категорії, можливо, ви просто не знаєте деяких хитрощів.

Ці поради створені саме для тих людей, які прасування вважають не менше, ніж каторгою. Дотримуючись простих правил, можна зробити прасування одягу легким та швидким.

Що потрібно і не потрібно робити з білизною перед прасуванням

Прасування віднімає багато часу й енергії. Особливо, якщо речі висушені неправильно або пересушені. Тримайте ефективні поради, завдяки яким електрична праска з ворога перетвориться на друга та помічника.

  1. Розвішувати білизну потрібно одразу після прання. Чим довше речі лежать в барабані пральної машини, тим більше вологи вони набираються, втрачаючи еластичність.
  1. Перед розвішуванням кожну річ варто ретельно розправити, щоб під час процесу сушки не утворювалися зайві складки.
  1. Краще знімати речі, поки вони не повністю висохли — зайва волога швидко випаровується під час прасування.

Якщо дотримуватися цих правил прання, то прасування буде дійсно простим та швидким.

Речі з тканин, які не потребують прасування, треба особливо ретельно розрівнювати після прання. Найчастіше це суміші натуральних та синтетичних волокон, які мають здатність тримати форму. Правильно висушивши одяг з такої тканини, можна уникнути необхідності діставати праску, і виглядати при цьому охайно.

Лайфхаки від професіоналів

Але, на жаль, повністю уникнути прасування майже неможливо, бо базовий гардероб складається з речей, виготовлених з різних видів тканин. Додатково є домашній текстиль, який теж потребує догляду. Навіть дбайливе прання не завжди дозволяє уникнути складнощів з наступним етапом. Але застосовуючи наступні поради, вдасться швидко обробити велику купу речей.

  1. Дошку рекомендовано обгорнути фольгою (блискучою стороною назовні). Тоді під час прасування великих речей, таких як штори чи простирадла, буде достатньо пройтися праскою з однієї сторони —завдяки властивостям фольги, нижня сторона розгладиться без додаткового втручання.
  1. Важкі тканини, такі як вельвет чи оксамит, потрібно прасувати на рушникові — м’яка основа попередить заломлення матеріалу та сприятиме швидкому позбавленню від складок.
  1. Якщо річ має глибокі складки, простого прасування буде недостатньо. Краще збризнути проблемну ділянку водою з додаванням невеликої кількості оцту — це зробить тканину більш слухняною.
  1. Зробити ідеальні «стрілки» допоможуть звичайні скріпки або зажими.

Краще прасувати на середній температурі, оскільки так і тканина менше псується, і складки будуть дійсно розгладжуватися, а не поглиблюватись.

Загрузка...
попередня статтяНапередодні нового року “прuлетіло” в у електросmанцію в Білгороді: в радіусі 100 метрів все зpiiвняло із землею… (ВІДЕО)
наступна статтяСемен Семенченко: “Мушу прощатися з Україною, мені надійшла прекрасна пропозиція роботи в Німеччині, але…”