Дермакосметика від Babe Laboratorios: особливості та переваги

0

Засоби з косметичними та лікувальними компонентами називаються дерматокосметикою. Хибно вважати, що таку косметику можна придбати лише в аптеках, адже вона не належить до ліків. Сьогодні в інтернеті можна придбати товари від світових виробників, що спеціалізуються на випуску косметики з лікувальною дією. Серед таких брендів популярною є професійна дермакосметика для обличчя від відомого іспанського бренду Babe Laboratorios. Компанія вже 30 років займається виготовленням лікувально-доглядової продукції для обличчя, рук та тіла. Продукція бренду є рекомендацією таких експертів, як косметологи, педіатри та дерматологи.

Вдімінність дерматокосметитки та звичайної косметики

Головні риси дерматокосметики, що роблять її відмінною від звичайної, полягає у вироблені спеціальнї формули з використанням активних інгедієнтів. Таке поєднання дає свою ефективність, адже продукти більш інтенсивно впливають на шкіру. Така косметика розробляється лише фаховими спеціалістами: косметологами та дерматологами.Такі засоби косметології здатні справлятися з багатьма проблемами, в тому числі високою чутливістю на зовнішні подразники, віковими змінами та висипаннями. На сайті babelaboratorios.com.ua можна придбати якісну дермакосметику для обличчя, тіла, а також засоби для дітей та волосся. Товари цього бренду сьогодні користуються популярністю в понад 60 країнах світу завдяки другому за розмірами косметологічному заводу в Європі.

Особливості косметики Babe Laboratorios

Орієнтуючись на турботу про здоров’я шкіри, спеціалістами Babe Laboratorios розроблено цілі лінійки догляду для різних типів шкіри чи волосся. Серед лінійок для обличчя є:

  • FACIAL – для покриття базових потреб в очищенні, зволоженні та живленні шкіри, що підійде також чоловікам та підліткам.
  • AMPOULE SOLUTION – включає в догляд ампули BICALM для заспокоєння подразненої шкіри, VITAMIN C для депігментації та антивіковий догляд PROTEOGLYCAN F.
  • STOP AKN – засоби для проблемної шкірою з вуграми та підвищеною жирністю, де є також експрес-засоби проти акне.
  • HEALTHY AGING – захист шкіри від зовнішніх чинників аби захистити її від передчасного старіння, уповільнити цей процес та підтягнути шкіру.

Серед каталогу фірми представлена косметика для догляду за шкірою не лише обличчя, а й тіла, серед яких лосьйони, дезодоранти, молочко, зволожуюча косметика з сечовиною. Сонцезахисні засоби, продукти для волосся, де маски, шампуні, спреї. Також є засоби для догляду за шкірою рук. окремо виділена і дитяча лінійка продукції, що представлена зволожувальними та живильними кремами, лосьйонами, молочком, милом. В основі продукції компанії лежить високотехнологічний метод екстракції рослин, завдяки якому екстракти виходять чистими і без домішок. Така технологія забезпечує гіпоалергенність та максимальну ефективність продуктів.

Загрузка...