Дзеркало, як важливий елемент ванної кімнати

0

Меблі у ванній – особливий тип, який характеризується окрім функціональності та практичності ще й вологостійкістю.Зазвичай, ванні кімнати у наших помешканнях не дуже просторі, тому часто використовують на меблях дзеркальні поверхні, аби візуально розширити кімнату. В сучасному інтер’єрі дзеркало у ванній – це інструмент дизайнера, адже його вибір буде впливати на пропорції ванної, безмежності простору та глибини. При покупці враховують форму, площу відображальної поверхні, дизайн рами та тип підсвітки. Магазин donskinali.com.ua пропонує не лише широкий асортимент різного виду та типу дзеркал, але й виготовлення нестандартних розмірів та дизайну на замовлення.

Основні технічні характеристики дзеркала

Дзеркала сьогодні вражають своїм асортиментом, широким вибором дизайнів, типів, розмірів. Серед основних характеристик, на які варто звертати увагу при виборі дзеркала до ванної кімнати, це наступні моменти:

1. Конструкція. В загальному усі дзеркала діляться на сумісні і окремі.

  • Сумісні – коли дзеркало доповнене шафкою чи поличкою збоку або ззаду. Це ідеальний варіант для ванних кімнат невеликих розмірів, де бракує місця для збережння дрібних предметів.
  • Окремі – окреме дзеркало в вигляді панелі з кріпленнями в рамці або без неї. Підбирається по розмірах, стилю, формі, виглядає акуратно і не займає місця.

2. Розмір. Вони бувають трьох основних габаритів: малі, великі та середні.

  • Малі – довжина їх сторін сягає не довше 50-60 см, які вміщаються у вузьких місцях або над раковиною, що буде достатнім для вмивання, гоління чи нанесення макіяжу.
  • Середні – такі дзеркала мають рамку довжиною до 100 см. Воно може вміститись в невеликого розміру кімнату, де буде видно себе мінімум до поясу.
  • Великі – такі гіганти мають розміри, що перевищують 100 см довжину сторони. Такі варіанти виглядають ефектно, але вмістяться у просторих ванних кімнатах.

3. Форма. За такою характеристикою дзеркала бувають прямокутними, квадратними, круглими, овальними, фігурними.

  • Кругле дзеркало стане в нагоді, якщо приміщення необхідно зробити об’ємним та гармонійним. Такий варіант буде універсальним при будь-якому дизайні кімнати.
  • Квадратний варіант підійде для вузьких ванних або прямокутних кімнат, що дозволить додати їм пропорційність та зробити більш чіткий інтер’єр.
  • Прямокутні форми дзеркала підійдуть тоді, коли стоїть завдання візуально збільшити та розширити простір ванної кімнати.
  • Овальні форми зможуть візуально підняти невисоку стелю кімнати. Такий ефект допоможуть досягнути і вузькі вертикальні дзеркала.
  • Фігурні варіанти у вигляді листя, асиметричних фігур, зірочок, сердечок – оригінальне доповнення до дизайну кімнати.

Оскільки ванна кімната – кімната з підвищеною вологістю та перепадами температур, ідеальним варіантом стане дзеркало, покрите сріблом. Хоча такий варіант і значно дорожчий, але і довговічніший та якісніший, адже захищає від вологи. Варіанти з алюмінієвою амальгамою коштуватимуть дешевше. Найдорожчий варіант – дзеркала з нікелевою, хромованою чи золотою амальнамою. Їх ціна виправдана тим, що вони практично вічні в користуванні.

Де придбати?

Компанія ДонСкіналі займаються виготовленням скляних виробів вже майже 15 років і пропонує не тільки купити дзеркало в Україні. Серед продукції представлені фальш-вікна, скляні кухонні фартухи, дзеркала, душові кабіни, картини зі скла. Дзеркала представлені тут варіантами зі сріблом, а також захисним шаром з низьким вмістом свинцю, що дозволяє якомога довше берегти дзеркало від вологи та корозії.

Компанія виготовляє і дзеркала з світлодіодним підсвічуванням різної товщини та типу і кольору підсвітки. Аби записатися на замір, необхідно заповнити форму на сайті компанії donskimali.com.ua, вказавши ім’я клієнта, номер телефону та адресу. Вимірювання проводяться з 9 ранку до 18 години вечора.

Також на сайті можна більш детально ознайомитися не лише з продукцією в каталозі, але й побачити всі готові роботи, дізнатися про типи дзеркал та рекомендації по їх встановленню та вибору. На всю продукцію надається гарантія, а під замовлення можна виготовити дзеркала різноманітної форми та габаритів.

Загрузка...