Кулестійка сталь: де придбати?

0

Тип сталі, що використовується для створення броні для захисту від попадання куль та осколків, називається кулестійкою сталлю. Спершу така бронь використовувалась для куполів у фортифікаційних спорудах, а також для броньованих кораблів. Пізніше таку сталь використовували для танків, літаків та захисних вставок у бронежилети. Сьогодні кулестійка сталь бере участь у створенні спецтехніки, військових автомобілів, машин інкасаторів, сейфів, дверей та бронежилетів.

Особливості кулестійкої сталі

Така сталь характеризується хорошими показниками в’язкості та міцності. До її складу входить хром, ванадій, молібден, марганець, нікель та кремній. Створюється така броня процесом легування. Для того, щоб отримати високу міцність і стійкість сталі, її піддають прокатці, загартовуванню та цементації. В результаті таких дій створюється надпотужний шар, який надзвичайно важко пробити. Такий шар використовується згори над менш жорсткими шарами. В глибших шарах пластини мають меншу жорсткість, що запобігає розриву броні і поглинанню та розсіюванню енергії снаряду чи кулі.

Броньову сталь в Києві та області можна придбати у відомого постачальника МСК Україна в роздріб та гуртом. Компанія здійснює доставку товарів по всій території України. Для цього можна залишити заявку з запитом на сайті компанії, або безпосередньо на склади в Києві та Вишгороді.

Основні види

Кулестійка сталь ділиться на дві основні групи: однорідну та неоднорідну. Для отримання однорідної (гомогенної) броні, використовується бронесталь з вмістом вуглецю від 0,25% до 0,4%. Міцність такої броні складає понад 2 тисячі МПа, а ударна в’язкість понад 500 кДж/м². Така сталь створюється ходом термічної обробки та цементації.

Вибухозахисна

Така сталь має достатньо низьку жорсткість, що складає близько 400 HBW. Окрім цього, вона стійка до замерзання, адже повинна поглинати енергію вибуху, при цьому не розтягуватись. До такої категорії вибухозахисної сталі можна віднести рулонну однорідну броню (RHA).

Балістична

Такий вид сталі, відповідно до її жорсткості, має класифікацію. Серед такої категорії найбільш популярною є сталь високої жорсткості з твердістю понад 500 HBW  – тип HHA. ЇЇ товщина в 6,5 мм є. як правило, достатньою для захисту від стандартної кулі НАТО.

Де купити?

В магазині mskukraine.com в каталозі представлені марки відомих у всьому світі виробників: Mars, Armox, Safe, Armstal, Swebor, Miilux Protection, Ramor та інших. Через безпосередню співпрацю з виробниками, ціни на продукцію достатньо оптимальні, без накручувань.

Клієнти відзначають такі переваги магазину МСК Україна:

  • Комплексне обслуговування;
  • наявнсть персонального менеджера для кожного;
  • опція іморту товару;
  • швидкий прорахунок та обробка заявок;
  • можливість постачання будь-яких обсягів.
Загрузка...
попередня статтяВсі як одна жінки, біженкu, які вертаютсья назад в Україну підтверджуюmь одну дуже важливу річ, що…
наступна статтяОблuванuй понеділок вдався! “Аmaкoвaнo” центp Москвu. Пaaлaє так що вuдно з коcмоccу! ВІДЕО