Мінеральні добрива та засоби захисту рослин від “АГРО ЕКСПЕРТ”

0

Будь-який фермер прагне досягнути великих результатів та отримати великий та неушкоджений врожай. Але на будь-яких етапах вирощування різноманітних культур, з’являються проблеми з їх хворобами, шкідниками чи бур’янами. Компанія “Агро Експерт” пропонує клієнтам широкий вибір дієвих та якісних добрив, підібрати які під ваш тип культури допоможуть досвідчені спеціалісти. Вони знаються на тонкощах схем посівів, а також насіннях і кліматичних умовах, що їм відповідають, задля забезпечення хорошої врожайності та стійкості до захворювань.

Переваги фунгіцидів

Захистити культури саме від грибкових інфекцій допоможуть фунгіциди. Вони стануть незамінними помічниками у випадках плямистості, борошнистої роси, фузаріозу, гнилі, ржавчини та інших. Зважаючи на ціль застосування, фунгіциди є для обробки землі, що використовується при перекопі, для обприскування та обпилювання, а також для протравлювання, коли обробляється насіння рослин до посіву.

Фунгіциди бувають профілактичні або лікувальні, в залежності від дії на збудника, коли останні сприяють зникненню грибка вже після зараження, а профілактичні – попереджують появу зараження рослини. за своїм складом фунгіциди біологічні або хімічні. Вони поділяються на 4 класи, згідно з даними ВООЗ за їхнім впливом як на рослини, так і на людину. В залежності від характеру поширення виділяють:

  • Системні – проникають у рослину, мають захисну та лікувальну дію, подавляючи збудник.
  • Контактні – діють на збудник, доторкаючись до нього. Втрачають ефективність під впливом погодних умов.
  • Локально-системні – поєднують в собі дію системні, і контактні варіанти, розподіляючись лише на певну частину рослини.

Особливості інсектицидів

Шкідники часто порушують не лише зовнішній вигляд культури, але і її ріст, що може знищити посів. Задля уникнення цього в боротьбі зі шкідниками рекомендується застосовувати інсектициди. Інсектициди є препаратами, що ефективно проводять не лише боротьбу, але й профілактику появи шкідників. Вони можуть мати вибіркову або суцільну дію. Остання полягає у знищенні різного виду шкідників, в тому числі і нешкідливих комах. Вибіркові ж діють лише не конкретний вид.

Інсектициди необхідно використовувати згідно з інструкцією, адже це хімічні препарати. Вони поділяються на 4 класи, за даними ВООЗ, де:

  1. Надзвичайно небезпечні, що використовуються в нежитлових приміщеннях та складах.
  2. Високошкідливі, які заборонені для використання на культурах сільського господарства.
  3. Помірно небезпечні, що для людини є мало токсичними та застосовуються на городах, садах та полях.
  4. З низьким рівнем токсичності, якими дозволено обробляти плодові культури.

За способом дії такі препарати також можуть бути респіраторними, контактними, кишковими та системними. Перед покупкою певного виду інсектицидів, варто дізнатися, який з них підійде саме для вашого випадку та умов використання.

 

 

Загрузка...
попередня статтяСписок компаній України – Платформа для ознайомлення з Українським бізнесом
наступна статтяСолнечные электростанции: особенности и преимущества