Молитва до Святого Василія Великого про захист від усього поганого і злого, яка має чудодійну силу саме 14 січня

0

Святий отче Василію, преславний учителю Христової Церкви!За матеріалами:МОЛИТВА

Добрий пастирю рідного стада, засновнику і законодавцю життя чернечого, пресвітле зеркало чистоти і невинності, взірець лагідності і християнської покори, відважний переможцю блудної і богопротивної науки, непереможний оборонцю честі Єдиного в Тройці Бога і Пречистого Дівства Божої Матері.

Це я, грішний, припадаю в покорі перед Тобою і молю Тебе: научи і мене ступати богобоязно дорогою заповідей Господніх і ніколи в житті моєму не звертати на бездоріжжя.

Ти врозуми науками своїми мій темний розум до осмислення правд Божественних. Преклони мою зіпсовану волю, щоб погордивши тiлecними поxoтями, бажала вона тільки того, що мені щасливу вічність може забезпечити.

Заохочуй серце моє до чистоти і щирого покаяння за всі лукавства мої, якими Творця свого повсякчасно гнівлю.

Знаю, Пресвятий Отче, що за всю доброту Господню платив я тільки невдякою, тому молю Тебе, великий Угоднику Господній, керуй мною, почуттями моїми, всіма частинами тiлa, відвертай очі мої від спокус гріховних і не дай їм ніколи зacліпитися розкішшю тiлecною.

Закривай слух мій проти всяких безчесних розмов, а відкривай його до слуху наук Євангельських. Устам моїм не дозволяй чи­нити осуд, пустословити неправду і пpoкльoни.

Руки мої утримуй перед всякими ділами, які могли би мене осквернити перед всевидячим Оком Господнім. Ноги мої відвертай від стежок, що відводять творіння від Всемилостивого Творця і можуть привести душу на край вічної пропасті.

Угоднику Божий, не опускай мене. Отче Святий, заступися за мною перед Престолом Господнім, молитвами Твоїми прихили мені Ласку Господню, вчини мене молитвами Твоїми наслідником щасливої вічності. Амінь.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я