Оренда авто в Києві

0

Тимчасова відсутність особистого автомобіля може стати серйозною проблемою. Важко уявити комфортне переміщення в сучасному мегаполісі без власного транспорту. У випадках, коли власного авто нема, або воно в ремонті, на поміч прийде орендована машина. Ще з 2010 року послуги з оренди авто в Києві якісно надає компанія RSG https://rsg.kiev.ua. Значний досвід роботи та індивідуальний підхід до кожного клієнта робить компанію популярною серед користувачів. Послуга оренди буде актуальною не лише для мешканців міста, але й для гостей, туристів та бізнесменів, що приїхали у справах.

Основні переваги оренди авто

Переваги орендування транспорту залежать від можливостей послуг, що їх надає компанія з прокату. Але в основному, гості міста надають перевагу оренді авто, аби власноруч керувати графіком дня і не бути залежним від розкладу громадського транспорту чи виклику таксі. Оренда авто дає свободу переміщення. Серед інших можливостей, що відкриваються користувачам:

 1. Трансфер для ділових поїздок та зустрічей.
 2. Заміна власного транспорту, що в ремонті.
 3. Здійснення поїздок компанією чи сімейством.
 4. Проведення екскурсій гостям міста.
 5. Швидке та зручне переміщення в умовах щільного графіку.
 6. Тестування моделі авто, що планується для покупки.

Сучасні компанії з прокату авто пропонують широкий вибір моделі машин будь-якого класу. Мобільність послуги полягає у свободі дій після оформлення документів на оренду, можливість вибору терміну та марки авто. Орендоване авто на декілька днів у Києві обійдеться дешевше, аніж щоденне користування послугами таксі. До того ж багато компаній пропонують послугу оренди автомобіля з водієм. Така опція ще більше звільняє графік, адже в переїздах можна вирішувати справи, здійснювати дзвінки чи вести перемовини прямо з салону машини.

Прокат авто у Києві

Компанія Rent Service Group (RSG) вже 13 років успішно обслуговує клієнтів Києва з питань прокату авто. Широкий спектр послуг та індивідуальний підхід до кожного є перевагою компанії.В каталозі транспорту представлені авто класу стандарт, бізнес, позашляховики, кабріолети, мікроавтобуси та преміум. Серед послуг компанії:

 • Оренда авто з водієм;
 • прокат авто без водія;
 • оренда мікроавтобуса;
 • трансфер з аеропорту.

Окрім транспортних, компанія RSG пропонує послуги охорони та безпеки, куди входить фізична охорона населення та евакуація населення. Замовляючи послуги тут, клієнт гарантовано отримує високий сервіс обслуговування. Бронюючи авто самостійно на сайті компанії, користувач отримує до 15% повернення коштів на свій рахунок. Мінімальний термін, на який можна взяти авто у прокат – декілька годин. Автомобілі видаються з повністю заправленим баком. Перевагами компанії є наступні моменти:

 • Страхування пасажирів;
 • Цілодобова підтримка клієнтів;
 • Досвідчені професійні водії зі знанням англійської мови;
 • Власний автопарк з машинами в ідеальному технічному стані;
 • Прокат по всій території України;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • Додаткові послуги.

 

Загрузка...
попередня статтяТакі як ти люди, не достойні цього звання, Бойка з ОПЗЖ позбавлять всіх званнь і також Героя України: уряд вже схвалив важливий законопроєкт
наступна статтяВійськовuй ЗСУ таємно здавав воporу розташування власнuх побратuмів, гляньте що з ним зробили хлопці коли дізналися про це