Переваги послуг хімчистки одягу

0

Для того, щоб улюблені речі прослужили максимально довго, необхідно відповідально віднестися до догляду за ними. Особливо це стосується верхнього одягу, аксесуарів та одягу із делікатних тканин. Для того, щоб їхній зовнішній вигляд не погіршився, їм підходить сухе чищення. Суха хімічна чистка, хімчистка, є процесом очищення одягу та текстилю з використанням спеціальних засобів. Найпопулярніший сьогодні є перхлоретилен, хоча як альтернативу, використовують аквачистку. Підбір речовин залежить від ступеня забруднення, а також виду тканини: текстиль, хутро, шкіра. Компанія Kims пропонує якості на ефективні послуги з чистки одягу. Відділення хімчистка Хмельницький пропонує відновлення та очищення святкового, повсякденного та офісного одягу, домашнього текстилю, шкіри та хутра, взуття, дитячих речей, рюкзаків та сумок.

Навіщо послуги хімчисток?

У хімчистку звертаються у випадку необхідності вивести плями, почистити речі перед продажем, або для користування послугами сезонної чистки. В намаганнях самостійного виведення плям, часто можна лише ускладнити ситуацію. Хімчистка – це найкраще рішення не лише для ваших робочих дорогих костюмів, суконь,  пальт, але й для інших елементів гардеробу.

Цей процес включає в себе:

  • Хімчистку у професійних машинах для цього;
  • попереднє оброблення плям та важких місць;
  • видалення залишок хімічних засобів;
  • фінальне оброблення речей, що полягає у прасуванні та пресуванні.

Багато хто звертається у хімчистку після невдалих намагань самому вивести забруднення. Інші ж надають перевагу одразу звернутися у хімчистку, аби не витрачати час, боячись зіпсувати улюблену річ. Насправді, у хімчистках можна почистити практично все від дорогого взуття, делікатних шовкових блузок і до старовинних вишиванок ручної роботи.

Переваги хімчисток

У цих процедурах процес виведення плям полягає у використанні розчинників, а не води. Саме тому це називають сухим чищенням. Застосовуються спеціальні склади, які не руйнують структуру тканини, при цьому позбавляючись від забруднень. Серед основних переваг сухої чистки одягу відзначають наступні:

  • Можливість усунути забруднення та плями на таких видах матеріалу, що не піддаються звичайному очищенню. Це може бути кашемір, замша, тканина з драпіруванням.
  • Відсутність деформацій виробів після їх очищення. Отримати такий результат за допомогою акваочистки вдається не завжди.
  • Виведення застарілих плям, які не вивелись своєчасно. З ними можуть справитися лише спеціальні засоби, що повернуть первинний вигляд речі.

Намагаючись самостійно вивести плями вдома, можна лише погіршити ситуацію. Такий варіант зменшує шанси того, що в хімчистці вдасться ефективно усунути забруднення

 

 

Загрузка...