Пластик листовий: особливості застосування та переваги

0

Листовий пластик, як різновид пластику, має широке застосування сьогодні в таких сферах, як будівництво, ремонт реклама, виробництво, дизайн. Їхні характеристики роблять їх затребуваними серед користувачів. Універсальність матеріалу робить його популярним в харчовій, хімічній промисловості та виробництві. Які характеристики має пластик листовий, його переваги та особливості, головні плюси, сфери застосування і де придбати в Україні?

Види листового пластика

Листовий пластик буває різноманітних видів через різноманітність технології його виготовлення. Серед основних видів розрізняють непрозорий, прозорий та спінений. Серед основних властивостей листового пластику виділяють наступні:

 • Пінна структура;
 • глянцевість;
 • висока міцність на згинання;
 • жорсткість;
 • поглинання звуку;
 • щільність;
 • невелика вага;
 • низька тепло та електропровідність;
 • довговічність та зручність;
 • простота монтажу;
 • інертність до хімічних реагентів.

Розділяють листовий пластик також на жорсткий і спінений. Останній має пористу структуру, може бути білим або прозорим. Він стійкий до перепадів температур, що дає змогу використовувати його для внутрішнього оздоблення, теплоізоляції та звукоізоляції.

Жорсткий має матовий або глянцевий зовнішній вигляд. Його фізичні властивості покращують такі елементи, як речовини для змащення, фарбники, стабілізатори. Широко використовуються такі матеріали у промисловості завдяки високому рівню міцності.

Сфери застосування

Завдяки багатьом перевагам, листовий пластик є незамінним у багатьох сферах. Серед найбільш популярних:

 1. Приладобудівництво. Тут його використовують для обшивки техніки, а також для виготовлення корпусів акумуляторів.
 2. Харчова промисловість – застосовується для виробництва пляшок, дощок для нарізання продуктів, посуду, контейнерів для зберігання їжі.
 3. Автомобілебудування. Тут з такого пластику створюють частини авто, серед яких радіаторна решітка, внутрішня обшивка, панель приладів, бампер.
 4. Реклама. Завдяки своїй прозорості, пластик стає ідеальним помічником для створення рекламних виробів.
 5. Медицина – широко застосовується для виготовлення тонометрів, контейнерів, рукавичок, катетерів.
 6. Повсякденні товари. Це можуть бути і частини футлярів, меблева фурнітура, канцелярські товари, сантехніка, валізи.

В магазині Avers клієнтам представлений пластик бренду KOMMERLING та OCTOPLAN різних видів. Це – якісна продукція від перевірених відомих виробників. Компанія Avers є найбільшим в Україні постачальником матеріалів для архітектурного дизайну, будівництва, зовнішньої реклами, промисловості, поліграфії та інших галузей.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я