Що потрібно знати про обручки? Як їх носити, щоб Ваш шлюб був міцним і довготривалим

0

Обручка – символізує в шлюбі вірність, відданість, щирість та силу любові. Здавна обручкам приписували містичні властивості. Тому до їх вибору потрібно підходити дуже серйозно і ретельно.За матеріалами:Прикарпаття Online

Є декілька правил, як носити обручки, щоб Ваш шлюб був міцним:

1. Кільця майбутніх чоловіка і дружини не повинні бути різними. Деякі дівчата вибирають собі кільце з прикрасами, або трохи товще, ніж у нареченого. Така відмінність може негативно вплинути на взаєморозуміння в сімейному житті.

2. Не дозволяйте іншим приміряти ваші обручки. Таким чином, можна віддати своє сімейне щастя або свою долю. Якщо уникнути примірки вашого кільця не вдається – не передавайте його з рук в руки, а попередньо покладіть на стіл або будь-яку іншу поверхню.

3. Серед великого асортименту обручок, можна вибрати варіант з малюнком, або без. За прикметою, кільця чоловіка і дружини повинні бути повністю гладкими, тоді й шлюб буде таким.

4. Якщо ж дуже хочеться кільця з малюнком – вибирайте плавний орнамент, тоді й подружнє життя буде протікати плавно.

5. Кільця, що поєднують два різновиди золота є поганою прикметою. Це означає, що у подружжя в майбутньому з’являться таємниці один від одного, і вони будуть вести подвійне життя.

6. Придбанням кілець повинен займатися наречений. Така традиція.

7. За повір’ями, обручки забороняється знімати. Однак, якщо носити їх постійно, це може привести до погіршення самопочуття, тому як воно блокує потік енергії. Краще знімати обручку на ніч.

8. Якщо обручка чоловіка або дружини загубилася — необхідно протягом тижня замовити його точну копію.

9. Знайдене кільце — це хороший знак. Значить, найближчим часом вийдете заміж/одружитеся або у вас буде поповнення в родині. А ось зберігати таке кільце не можна, краще переплавити його на нову прикрасу.

10.Зараз багато весільних суконь доповнюють рукавичками, особливо якщо одруження відбувається в осінньо-зимовий сезон. Тому ні в якому разі не можна одягати обручку поверх рукавичок.

11. Ні за яких умов не кидайте свої обручки. Вони є символом любові, і ставитися до них так неприпустимо!

Загрузка...
попередня статтяЗавтра Введення у храм Пресвятої Богородиці: кого не можна у цей день пускати у домівки
наступна стаття“Такий скарб приховував головний радикал”: Донька Ляшка вразила Мережу красою