Вчені встановили, що ваш самий підлий друг – це насправді той, хто піклується про вас найбільше

0

Якщо ви коли-небудь задавалися питанням, чому ви іноді відчуваєте себе ближче до людини, яка трохи сердита на вас, але з якоїсь причини вам з нею дуже комфортно, тоді довіряйте своїй інтуїції. Згідно з наукою, друзі, які можуть бути до крайності чесними, підлими і викликати негативні почуття, – це ті, хто дійсно піклується про тебе найбільше, і ти повинен тримати їх поруч.

Ми знайшли дослідження, яке пояснює, як наші «підлі» друзі люблять нас найбільше.

Вчені виявили, що ваш самий підлий один – той, хто справді дбає про вас найбільше

Якщо у вас коли-небудь був близький друг, який змушував вас відчувати себе ніяково через якусь ситуацію, можливо, він робив це навмисне. Згідно з дослідженням, опублікованим в Асоціації психологічної науки, деякі близькі друзі можуть навмисно нав’язувати негативні почуття своїм кращим друзям, тому що вони вірять, що ці негативні почуття будуть корисні для них в довгостроковій перспективі. І справжня причина, по якій вони змушують тебе так відчувати, в тому, що їм все одно.

Белен Лопес-Пере, провідний вчений, який проводив дослідження, пояснює, як люди можуть стати жорстокими, щоб бути добрими, і що від поганого становища людина відчуває себе гірше в поганій ситуації.

Їх основна гіпотеза полягала в тому, щоб спонукати учасників дослідження уявити, що вони знаходяться в чужій ситуації, і передбачити, як вони відреагують, якщо виявляться на їхньому місці. Дослідники припускали, що учасники виберуть самий негативний досвід, щоб вчити і допомагати людям вчитися і досягати своїх цілей.

Щоб перевірити свою гіпотезу, вони запросили 140 окремих дорослих взяти участь в лабораторному дослідженні, яке включало спільну гру в комп’ютерну гру з анонімним партнером (відомим як «Гравець А»), і вони були «Гравцем Б.». вони не знали, що «Гравця А» насправді не існує.

Прямо перед початком гри всі вони отримали записку від «Гравця А» про те, що він пережив розлучення і був розбитий горем. Потім учасників попросили уявити, як Гравець А відчував, і грати в гру так, як ніби Гравець А був головним героєм. Під час цього дослідження деяких учасників попросили поспівчувати тому, що відчував «Гравець А», в той час як інших учасників попросили залишатися емоційно відстороненими.

Потім учасники були розділені на 2 окремі команди. Половина з них грала в шутер від першої особи під назвою Soldier of Fortune, де їх метою було позбутися від якомога більшої кількості ворогів. Іншу половину попросили зіграти в гру від першої особи під назвою Escape Dead Island, де їх метою було втекти з кімнати, заповненої зомбі.

Після закінчення гри учасники були ознайомлені з певною музикою і кліпами з описами, які мали різні рівні емоційної тематики. Потім їх запитали, на якому рівні між 1-7 вони хочуть, щоб їхні товариші (гравець А) слухали і читали опис кожного з цих кліпів.

Результати показали, що учасники, які співчували почуттям Гравця А, намагалися викликати сильні емоції в свого товариша по грі, які залежали від всієї мети гри. Щоб бути більш конкретним, учасники співчували емоціям «Гравця А» і грали в шутер від першої особи, націлений на те, щоб викликати більше гніву в їх «спільному гравця» за допомогою музики і відеокліпів, які вони вибрали для демонстрації. Крім того, учасники, які грали в гру «Зомбі від першої особи», сфокусувалися на тому, щоб створити більше страху для свого напарника, вибираючи найбільш емоційну музику і кліпи для їх показу.

Це дослідження дійшло висновку, що люди, які співчували Гравцеві А, хотіли генерувати більш сильні негативні емоції як спосіб приховати почуття образи. Крім того, більш сильні негативні емоції під час гри припускали більш високий рівень успіху в кінці відео, що означає, що гравець А відчував почуття задоволення і задоволення, коли він виграв.

Що ви думаєте про це дослідження? У вас також є друзі, які можуть бути злими, але в ваших серцях вони найкращі? Будь ласка, дайте нам знати в коментарях нижче.

Загрузка...
попередня статтяЦя дівчинка здається вам звичайною? А тепер подивіться на неї ще раз, коли камера опуститься нижче
наступна статтяВoлoсcя cтaє дuбкu! Cтpaтeгiчнy «Мoтoр Cіч» продано! Ви здивуєтесь хто новий власник