Як доглядати за бавовняними жіночими трусиками

0

Бавовна — один з основних матеріалів, що використовуються для пошиття жіночих трусиків. Натуральна тканина має високі показники повітропроникності та гідрофобності. Правильність догляду за спідньою білизною визначає її довговічність, а також гарантує збереження яскравості кольору та форми. Якщо ви ще не знайшли якісну недорогу білизну від виробника, загляньте в каталог інтернет-магазину «Індена»: https://indena.com.ua/ua/g20617701-zhenskie-trusy.

Особливості прання жіночих бавовняних трусів

Для бездоганного прання в пральній машині важливо знати, що жіночі труси з бавовни білого кольору необхідно прати при температурі до 65 °C, тоді як кольорові вироби — не більше 45 °C. Вибрана програма повинна мати короткий час ополіскування та мінімальну кількість обертів при віджимі. Більш делікатні жіночі труси зі вставками мережива або декоративної сітки рекомендується прати, вивернувши навиворіт, у спеціальних мішках для спідньої білизни.

Віджимання краще проводити при середніх значеннях оборотів, до 800 об/хв. Машинне сушіння кольорових жіночих трусів не рекомендується, краще розвісити білизну вертикально до остаточного висихання.

Моделі жіночих трусиків, у яких на мереживо припадає більше 2/3, рекомендується прати вручну, за необхідності з попереднім замочуванням з використанням рідкого порошку.

Рекомендації з прасування трусиків для жінок

Бавовняні жіночі трусики не рекомендується сушити під прямим сонячним промінням. Вплив сонячного світла призводить до втрати міцності, появи жовтого відтінку на білій білизні та вицвітання яскравих відтінків. Крім того, 800 годин під прямим сонячним промінням знижують міцність бавовняного волокна в 2 рази.

Делікатну жіночу білизну і кольорові моделі не рекомендується сушити в сушильній машині при високих температурах. Сушити краще не повністю, а до легкої вологості. Після цього можна переходити безпосередньо до прасування.

Бережливе відбілювання бавовняних трусиків

Класичні відбілювачі із вмістом хлору не підходять для бавовняних жіночих трусиків. Складні забруднення можна вивести кисневими порошками, однак їх використання повинно бути обґрунтовано особливо на речах з тонким мереживом, вишивкою і декоративною сіткою. Перед тим як вперше прати жіночі трусики, обов’язково ознайомтеся з рекомендаціями виробника на ярличку.

Загрузка...