Зустрічаємось ми не випадково: 6 типів людей, які призначені нам у житті

0
Multi-ethnic group of people walking and having fun outdoors at sunlight

Усе в нашому житті відбувається за певним планом, а випадковості, іноді бувають зовсім не випадковими… На перший погляд, навіть не віриться, що це так, але науковці підтверджують, що у наших зустрічах-розставаннях є свій задум і кожна людина, яку ми зустрічаємо приходить і йде у свій час. Збагнути сенс зустрічей та розставань буває непросто. Кожне знайомство – це урок, маленьке поповнення нашої скарбнички з досвідом. Психологи виділяють 6 типів людей, відповідно до їх впливу на наше життя.

Люди-спогади

Вони пробуджують нашу пам’ять, допомагають відшукати забуті думки та знання. Такі люди, як правило, приходять до нас ненадовго, але запам’ятовуємо ми їх назавжди.

Люди-вчителі

Вони змушують нас рости, дають невичерпні душевні сили для самовдосконалення. Такі люди можуть допомогти нам знайти себе, своє місце в житті, розкрити наші приховані таланти та осягнути свою природу.

Люди-назавжди

Такі люди приходять в наше життя надовго, або назавжди. Вони – наші найближчі, наша підтримка і опора, надія і сила. З ними ми сміливо долаємо усі життєві випробування, йдемо разом і бережемо один одного.

Люди-фейерверки

Вони не приходять, а вриваються у наше життя, пробуджують нас як сигнал будильника, часом перевертають з ніг на голову все довкола, змушують нас кардинально змінитись, зробити щось неймовірне. Зустрічі з такими людьми слід сприймати філософськи: не погано і не добре. Просто так було потрібно. Такі люди, стрімко влетівши у наше життя, так само його і покидають, але вони можуть запустити ланцюгову реакцію, яка призведе до змін, переосмислення життєвого курсу.

Люди-розставання

Зустрівши таку людину, ми майже одразу знаємо, що це ненадовго. Часом нам би хотілося продовжити спілкування з ними, втримати, зберегти. Але зв’язок обривається і залишається лише мудрість якою з нами поділилася така людина, безцінний досвід з присмаком жалю.

Люди-перехожі

Таких ще називають люди, які притримують нам двері. Зустрічі з ними швидкоплинні, стрімкі, часто ми їх навіть не помічаємо. Такі зустрічі – нагадування нам, що ми часточки всесвіту, який знає про нас і готовий захистити й допомогти. Іноді це навіть не зустріч, а лише погляд, потрібний нам саме тут і тепер. 

Загрузка...