5 типів токсичної поведінки, від якої треба швидше позбутися!

0

Іноді позбутися від токсичної поведінки дуже складно. Нам здається, що ми поводимо себе звичайним чином, а нашим близьким боляче. З іншого боку, ви повинні дбати й про своє серце, не дозволяти нарцисам і маніпуляторам керувати вами, інформує Ukr.Media.

Ось 5 типів негативної поведінки:

Бути жертвою

Іноді ми жертви речей, коли щось просто сталося. Але потрібно розуміти, що грати роль жертви все життя не вийде. Приймайте удари долі та відпускайте ситуацію, все залежить тільки від вас.

Маніпуляції

Коли люди використовують провину, якісь минулі події або слова, щоб домогтися від вас потрібного результату, значить, ви маєте справу з маніпулятором. Від таких людей потрібно тікати й чим швидше — тим краще.

Засудження

Важко ладити з людьми, які постійно вас засуджують. Адже ви скоро почнете боятися робити навіть маленькі речі, щоб не почути критику. Так, точка зору інших людей важлива, але не дозволяйте їх думкам і словами впливати на ваш настрій.

Черствість

Доброта має вирішальне значення в багатьох речах. Іноді досить пари ласкавих слів, щоб чиєсь життя заграло іншими фарбами. Не скупіться на доброту і співчуття, адже вони нічого не варті.

Постійний негатив

В житті бувають хороші й погані дні. Але часто ситуація залежить від того, під яким кутом ми дивимося на ті, чи інші події. Якщо бачите все тільки в чорних тонах, не дивуйтеся, що в житті не відбувається нічого доброго. Про що думаєте, те й отримуєте.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я