Гороскоп на 01 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Сьогодні плани Овнів можуть бути порушені. Можливі нештатні ситуації, неприємності в поточних справах, небезпеки, невдалі експерименти, конфлікти з однодумцями. Не виключений фатальний поворот подій, який тягне за собою матеріальні збитки. Вас виручить віра в удачу, або прийде на допомогу друг, наставник, покровитель. Не варто ризикувати, починаючи нову справу, краще кинути сили на ліквідацію проблем, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельців зірки попереджають про те, що сьогодні удача може їм зрадити, а в їх плани втручається непередбачена обставина. Фактор раптовості, укупі з гостротою проблеми і неможливістю діяти за шаблоном, викличе нервозність. Важливо зберегти не тільки свою власну рівновагу, але і рівновагу сил у відносинах. Не час для починань, експромтів, оновлення: навіть виграшна справа зірветься.

Близнюки

Сьогодні перспективні починання обернуться для Близнюків неприємною стороною. Близнюки, що пішли на ризик, переконаються у своїй фатальній помилці. Можливі поломки та інші проблеми в дорозі, у процесі роботи або обміну послугами, при спробі налагодити зв’язок або отримати допомогу (в тому числі, дружню), раптові зміни у маршруті, графіку. Ризики зростуть далеко від дому, під час експериментів і досліджень.

Рак

Сьогодні Ракам зірки радять з обережністю проводити свої особисті експерименти і уникати участі у колективних. Це день підвищених ризиків і непередбачених випробувань, з яких вам нелегко вийти без шкоди для себе. Можливі сварки з друзями, хвилини небезпеки, неврози, втрати. Варто уникати активності, якщо ви не в кращій фізичній і психологічній формі, в скрутному матеріальному становищі.

Лев

Сьогодні у Левів непросто складається діалог з окремими людьми або аудиторією в цілому. У будь-якій бесіді є «больова точка», за якою розмова загрожує звернути в небезпечне русло. Навіть від друзів та близьких може виходити уїдлива критика. Як оратор або парламентер, ви можете втратити авторитет чи статус, які раніше давали вам перевагу. Не варто робити заяви, починати переговори.

Діва

Сьогодні Дів чекають непередбачені клопоти. Складно «підстелити соломки» заздалегідь: занепокоєння наздожене вас і знайомих, і в незвичайних умовах, і на місці, і в дорозі. Можливі проблеми з технікою, електронікою, ліками, вихованцями, сервісами, друзями, новими людьми і методами, експериментальним обладнанням. Знервована обстановка може спровокувати роздратованість, конфлікти і дрібні травми.

Терези

Сьогодні загроза криється для Терезів у гонитві за свободою, креативом, експериментом. Спроба порвати шаблон і уникнути рутини дасть неочікуваний ефект. Вирішивши втекти від одних проблем, легко нажити собі інші. Будь-який екстравагантний хід загрожує несподіваною небезпекою і витратою ресурсів. Ризиковані багато видів гри та хобі. Варто стежити за маленькими дітьми. Діти-підлітки можуть вийти з-під контролю.

Скорпіон

У Скорпіонів сьогодні не найрівніший день. Джерелом напруженості може стати домашня обстановка, а причиною роздратування — реакція на нововведення. Якщо ви чутливі до соціальної атмосфері, то будете гостро реагувати на зовнішній фон подій. Відносини в родині і групі може зіпсувати ваша нелагідність, гостра мова, шкідлива звичка. Зростає ризик конфліктів з близькими, друзями, партнерами.

Стрілець

Сьогодні життя пропонує Стрільцям небезпечну пригоду, яка може створити їм проблеми або викликати за їх плечима пересуди. Можливі ризиковані ситуації в діловій сфері, пригоди в дорозі. Велика ймовірність зіткнутися з обманом, шахрайством, уявною дружбою. Зірки радять не вирушати без необхідності в дорогу, не вступати в листування (особливо приватне) і не заводити знайомств.

Козоріг

Козорогам зірки підказують, що їх контроль за обстановкою сьогодні мінімальний. За що б ви не взялися наодинці або в компанії, непередбачуваний хід подій. Марно переслідувати вигоду: розрахунки не виправдаються. Можуть підвести платіжні та інші мережеві сервіси, дороги, друзі, контрагенти. Не варто укладати угоди. Не рекомендуються покупки, особливо, вибір техніки, електроніки й засобів зв’язку.

Водолій

Сьогодні у Водоліїв напружений непередбачуваний день. Висока вразливість. Можливі побутові та інші травми, сюрпризи, стреси, втрати. Якщо недружелюбне зовнішнє середовище, важливо «дружити» з собою, керувати своїми бажаннями, імпульсами, енергією, емоціями. Вас може підвести погана звичка, запальність, схильність до експериментів без страховки. Ваші невдачі, капризи, зриви позначаться на будинку і близьких.

Риби

Рибам зірки підказують, що обстановка цієї доби складна, неспокійна, непередбачувана і потенційно небезпечна, а ефективність зусиль під питанням. Не варто активно включатися в колективні дії, шукати друзів, бувати в місцях скупчення народу. Небажано заводити і розвивати зв’язки, відправлятися в дорогу, вплутуватися в пригоди, починати проекти, звертатися за технічною підтримкою.

Загрузка...