Гороскоп на 04 січня 2020 року для всіх знаків Зодіаку

0

Овен

Основну частину дня Овни можуть провести з урахуванням своїх особистих потреб, звичок і настрою. Краще не ставити перед собою надзавдань і не братися за нову справу. Можна займатися тим, що приносить радість, але не варто брати неприступну фортецю ціною здоров’я і душевної рівноваги. Вечір обіцяє матеріальний сюрприз, звістку про фінанси, розмову про доходи, позапланову оригінальну покупку або подарунок, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям варто чекати новин ввечері. В цей час налагодиться контакт з потрібними людьми. Вдасться поспілкуватися з іноземцем, вчителем, авторитетною фігурою, знайти попутника або учня. Порадує оригінальний сюрприз або новина здалеку. Нова інформація може дати імпульс до навчання, подорожі, авантюри. Вас може осінити геніальна ідея або відвідати чергова примха (особливо, якщо ви народилися у квітні).

Близнюки

Вдень найкращою новиною для Близнюків буде відсутність новин. Увечері корисно зайнятися матеріальною базою, фінансовою інформацією. Краще дочекатися вечора, якщо ви оформляєте угоду, обираєте стратегію інвестицій, хочете поговорити про спадщину, кредити, податки, закордонні вклади, котирування валют. Вам додасть впевненості дружня порада, офіційна новина або таємна підтверджена звістка.

Рак

Вдень Ракам доведеться змиритися з невигідною для себе позицією і почекати, поки ситуація не зміниться — наприклад, не надійдуть новини або не вийдуть на зв’язок друзі. В кінці дня стане простіше отримати корисну інформацію, знайти відповідну групу, партнера, консультанта або інвестора, обговорити експеримент або новинку. Зірки радять розглянути будь-яку вечірню пропозицію, в тому числі, напівофіційну.

Лев

Сьогодні Леви можуть бути розчаровані перебігом подій, оскільки розраховували на більше. Доля схильна обмежити вас у очікувані блага або піднести вам подарунок, який зовсім не входив у ваші плани. Однак зірки не радять вам мислити колишніми шаблонами і підказують, що зараз це саме те, чого ви потребуєте. Відповідальні переговори і цільові поїздки рекомендується перенести на вечір.

Діва

Поки не настав вечір, зірки радять Дівам робити лише необхідне, стримати своє самолюбство і апетити. Будь-яка спроба розширити сферу своїх прав і повноважень обернеться зайвими проблемами. Батькам варто посилити контроль за дітьми. «Надзвичайний режим» не буде довгим. До кінця дня знову відкриються потрібні шляхи та канали зв’язку, а недавні обмеження можуть на ділі виявитися благом і милістю долі.

Терези

Сьогодні Терезам доведеться рахуватися з чужою думкою. Важливо прийняти як є фактичний результат переговорів. Якщо вам не вдалося переконати опонента, не варто намагатися зробити це знову — принаймні, до настання вечора. В кінці дня найбільш безперспективний на вигляд діалог прийме новий оборот. Зробити розмову більш конструктивною допоможуть продумані практичні аргументи, в тому числі, фінансові.

Скорпіон

Цей день Скорпіонам доведеться майже цілком витратити на виконання зобов’язань або завершення рутинних справ. Якщо термінового клопоту не передбачається, корисно зайнятися прибиранням робочого простору і розчищенням майданчика для нових дій. Вечір підходить для переговорів. Якщо в кінці дня до вас звернуться з несподіваною цікавою пропозицією, рекомендується її прийняти, навіть якщо зараз у вас інші плани.

Стрілець

Стрільцям сьогодні пора не перебирати варіанти, а мудро зупинитися на одному з них. Не варто занадто чіплятися до чужих недоліків, нарікати на незручності і дефіцити, порівнювати нові умови з минулими. Зірки нагадують, що при належній старанності навіть з маленького зернятка можна поступово виростити «дерево щастя». До налагодження потрібних зв’язків і пошуку корисних відомостей краще приступати ввечері.

Козоріг

Вдень Козороги не в кращій формі. Краще виключити починання, а в рутинних справах бути обережнішими. Чарівне перетворення чекає вас увечері. Вас підбадьорить добрий знак згори, слово друга або вчителя, вдячність учня. Ви знайдете упевненість в своїх талантах і особистій місії, досягнете успіху в дослідженнях, наставництві і потрібних вам комунікаціях, у літературній творчості та інтелектуальних заняттях.

Водолій

Вдень Водоліям важливо залишатися оптимістами: позитивний настрій допоможе зберегти тонус, особисту чарівність і привабливість. Ввечері щось зажадає вашого хазяйського ока. Можливі вісті, пов’язані з будинком, нерухомістю. Корисно поговорити з колегою, сім’єю або довіреною особою, попрацювати з документами або навчальними матеріалами, отримати консультацію або заглибитися в відокремлене дослідження.

Риби

Рибам не варто розраховувати на успіх і прогрес у справах раніше вечора. Щоб виключити зайві спокуси, зірки радять вдень поставити на паузу всі важливі справи і зайнятися нешкідливою рутиною роботою, в якій просто неможливо допустити помилку. В кінці дня, навпаки, варто максимально активно використовувати зв’язки і канали інформації. Це хороший момент для поточних платежів, навчання, цільових зустрічей та поїздок.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я