Гороскоп на 08 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Сьогодні зірки звертають увагу Овнів на матеріальну сферу життя і в ній же обіцяють приємний сюрприз. Можливий непередбачений подарунок. До вас може «добратися» велике грошове надходження, або ви отримаєте шанс розрахуватися з боргом. Якщо ви підете по магазинах, то навряд чи повернетеся звідти без несподіваної оригінальної покупки. Можуть покращитися і перспективи вашого професійного доходу, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців день може початися невдало, але все налагодиться. Доля подарує несподіваний (або, навпаки, очікуваний) шанс і духовний підйом. Ви зможете отримати великий бонус або фору, знайти компанію або оригінальне рішення проблеми, друга або заступника (можливо, серед іноземців). Друга половина дня — хороший час для починань, який не варто пропускати, насамперед, квітневим Тельцям.

Близнюки

Близнюкам не варто поспішати з обговоренням нових справ, особливо орієнтованих на свято, спілкування, спільну подорож. Краще почекати з відповіддю на пропозицію (або не квапити того, хто все ще зволікає з нею). Якщо все йде за планом, то у другій половині дня добре перемкнутися з ідейно-креативної частини задуму на матеріальну: тут вас чекає несподіваний, але цілком вдалий поворот подій.

Рак

Ракам не варто метушитися на початку дня. Зірки не радять вам ні чіплятися за досягнуті позиції, ні різко розвертати курс. Після полудня доля піде вам назустріч і чи рішення задачі, стане простим, або інтерес до неї згасне. Майбутнє почне виглядати приємніше. Ви зможете поповнити свої особисті ресурси за рахунок колективних, спертися на впливового партнера, покровителя або групу друзів.

Лев

Сьогодні зірки підкажуть Левам несподіване, але конструктивне рішення важливої нагальної проблеми. Частиною нового плану може стати модернізація побуту, зміна професії, кваліфікації, місця роботи, розширення списку справ, штату помічників або каналів доходу. Зважитися на такий крок буде простіше з підтримкою друга. Стимулом до оновлення (або його наслідком) може стати оригінальне придбання або інвестиція.

Діва

Дівам варто бути обережнішими на початку дня: в цей час зберігається шлейф недавніх проблем. Після полудня ваші позиції оновляться і помітно покращаться. Можливо, у вас захопить дух від горизонтів, які раптово відкриються, або несподіваного виконання частини бажань. Може намітитися подорож, компенсація вкладень, любовна удача. Суттєва моральна чи матеріальна підтримка може прийти з-за кордону.

Терези

Терезам не варто починати день із з’ясування відносин або спроби продовжити суперечку. У такому діалозі не буде переможців, зате є ризик закріпити негативний сценарій спілкування. Сьогодні зірки дають вам шанс поглянути на справу під іншим кутом, наприклад, з фінансової точки зору. Може з’явитися вдалий варіант купівлі, обміну або будівництва житла, поділу або об’єднання бізнесу, ресурсів, території.

Скорпіон

Скорпіонам варто почати цей день з дрібних обов’язкових справ, щоб не залишати за собою «хвостів» і недоробок. Подальшого розвитку подій можна очікувати після полудня. В цей час складуться відмінні умови для зміцнення партнерства, дружби і особистих симпатій, з’являться передумови до несподіваного повороту роману, вигідної кооперації. Можливо, друга сторона випередить вас і сама проявить ініціативу.

Стрілець

Цей день допоможе Стрільцям змінити фокус уваги. Корисні знахідки і надихаючі шанси найімовірніше в практичній сфері. Можливо, ви зміните роботу або реконструюєте робоче місце, зробите велику покупку, доленосний внесок або унікальне фінансове відкриття, знайдете оригінальне джерело доходу. Вас зацікавить новий друг, колега або підлеглий. У планах може з’явитися і новий вихованець.

Козоріг

Ранок для Козорогів непродуктивний, починання небезпечні. Зате друга половина доби подарує джерело натхнення. Щедрий подарунок долі буде мати конкретне матеріальне вираження і допоможе в реалізації планів. Блискучі перспективи стануть реальністю у творчості, фрілансі, фінансовій сфері, любовних і дружніх відносинах. Можливі вдалі покупки і продаж. Новий світ відкриють для себе ваші діти.

Водолій

Водоліям день обіцяє важливе відкриття або оригінальний поворот подій. Чи будуть вони раді подарунку, залежить від ситуації. Це щасливий момент, якщо ви закладаєте фундамент нового життя: будуєте будинок, формуєте команду, створили сім’ю або ще тільки мрієте десь «пустити коріння». Сьогодні ви можете отримати для цього прихований, але законний захист, невидиме джерело натхнення або таємного покровителя.

Риби

Рибам не варто ігнорувати сьогоднішні події: вони торкнуться не тільки колективу, але і їх особисто. Хвилюючі доленосні явища можливі в мережевому просторі або у вашому особистому близькому оточенні. Позитивні зміни торкнуться ваше і чуже майбутнє. Ви інтуїтивно відчуєте незвичність і важливість моменту, а несподівана удача допоможе вам вчасно опинитися в потрібному місці. Вдалі великі покупки.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я